Programe Forum - Welcome
Masakër në Greqi, shqiptari vret gruan në sy të fëmijëve People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Masakër në Greqi, shqiptari vret gruan në sy të fëmijëve

Shko poshtë

Masakër në Greqi, shqiptari vret gruan në sy të fëmijëve Empty Masakër në Greqi, shqiptari vret gruan në sy të fëmijëve

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 6:29 am


Ngjarje e rëndë në Greqi, një 50-vjeçar nga Shqipëria ka vrarë me sende të forta gruan e tij 44-vjeçare.
Krimi i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 11:00 dhe dëshmitarë kanë qenë edhe fëmijët e viktimës.
Kanë qenë fqinjët e shtetasit shqiptar ata që njoftuan policinë pas britmave të pa fund të viktimës.
Përpjekjet e ambulancës kanë qenë të kota pasi gruaja ka gjetur vdekjen në vendin e ngjarjes pa mbërritur ende në Spitalin e Lerapetras.
Sipas policisë, shkak i vrasjes ka qenë një grindje e fortë mes çiftit. Fëmijët e moshës 10, 14 dhe 16-vjeç, ishin kthyer në shtëpi kur ndodhi ngjarja dhe panë krejt skenën e krimit.


Edituar për herë të fundit nga MaSt3r në Fri Sep 02, 2011 7:15 am, edituar 1 herë gjithsej


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Masakër në Greqi, shqiptari vret gruan në sy të fëmijëve Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Masakër në Greqi, shqiptari vret gruan në sy të fëmijëve Empty Re: Masakër në Greqi, shqiptari vret gruan në sy të fëmijëve

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Aug 31, 2011 1:05 pm

o shoku ke ngatarru tem re Razz


Masakër në Greqi, shqiptari vret gruan në sy të fëmijëve S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi