Programe Forum - Welcome
Lesbiket shkojnë për muaj mjalti, resorti refuzon tu shërbejë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Lesbiket shkojnë për muaj mjalti, resorti refuzon tu shërbejë

Shko poshtë

Lesbiket shkojnë për muaj mjalti, resorti refuzon tu shërbejë Empty Lesbiket shkojnë për muaj mjalti, resorti refuzon tu shërbejë

Mesazh nga Master prej Wed Sep 21, 2011 4:34 pm

Lesbiket shkojnë për muaj mjalti, resorti refuzon tu shërbejë HARMAN_2004261c-300x187
Një çift lesbikesh pasi u kurorëzua në martesë nuk arriti dot të shijonte kënaqësinë e muajit të mjaltit. Udhëzimi i programuar për muaj mjalti u kthye në një ferr pasi stafi i resortit nuk e mori në konsideratë dëshirën e tyre për të patur intimitet dhe kënaqësi si çift i sapomartuar. 24 vjeçarja Gemma Harman dhe 36 vjeçarja Tamsin Harper thanë se kishin kaluar dy javët më të këqia të jetës pasi ishin trajtuar në mënyrë homofobike dhe poshtëruese. Çifti nga Brighouese në afërsi të Huddersfield kishte udhëtuar në resortin në republikën Domenikane. Kompania që ju realizoi udhëtimin refuzoi më pas ta trajtonte çiftin si në një muaj mjalti. Ndërsa të sapomartuarit trajtoheshin si klientë VIP e ju ofrohej ushqim në natyrë romantike, shishe vere dhe fruta në dhomë çifti i lesbikeve nuk përfitonte asgjë. Ato u përjashtuan gjithashtu nga pista e vallëzimit pasi nuk ishin një mashkull dhe femër por thjesht dy femra.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Lesbiket shkojnë për muaj mjalti, resorti refuzon tu shërbejë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi