Programe Forum - Welcome
Bulqizë, kamioni me krom plagos rëndë punonjësin 54-vjeçar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Bulqizë, kamioni me krom plagos rëndë punonjësin 54-vjeçar

Shko poshtë

Bulqizë, kamioni me krom plagos rëndë punonjësin 54-vjeçar Empty Bulqizë, kamioni me krom plagos rëndë punonjësin 54-vjeçar

Mesazh nga Master prej Sat Oct 15, 2011 9:46 am


Kamioni me krom plagosi një punëtor në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme kur shtetasi Kadri Koçi ka qenë brenda në ambientet e fabrikës se pasurimit te kromit kur është zënë poshtë nga një pjesë e kazanit të një trajleri që shërbente për transportimin e sasisë së kromit.
Sipas njoftimeve nga vendi i ngjarjes, mësohet se 54 vjecari ka marrë plagë të rënda, cka ka detyruar transportimin e tij drejt Tiranës me një helikopter.
Policia e cilëson ngjarjen e ndodhur rreth orës 15. 45 minuta të pasdites së sotme si aksidentale.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Bulqizë, kamioni me krom plagos rëndë punonjësin 54-vjeçar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi