Programe Forum - Welcome
Shprehje Paradoksale! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shprehje Paradoksale!

Shko poshtë

Shprehje Paradoksale! Empty Shprehje Paradoksale!

Mesazh nga Master prej Tue Jul 03, 2012 3:04 pm

1. Je e shkurter si gjirafa

2. Je vezulluese si vete erresira

3. Te eshte bere fytyra si tavolin saldimi

4. Me cfare i ke lyer floket me tritol..?!!

5. Je zhurmuese si zeri i heshtjes
6. O yll o kafsha me e bukur ne pyll ;D Razz


1. E mposhta une deshiren e forte te hidhja syte nga dritarja jote,
nxitova hapat duke thene me vete: Nuk eshte mbrekullia e tete e kesaj bote...! ;D

2. -Si do jete moti neser?
-Ta them une pasneser... ;D

3. Je aq Idiot saqe kur luan rolin e budallait dukesh normal

4. Rri...pse nuk iken?! ;D


1. I kemi baballaret motra...dhe tezet cuna dajash

2. Nje djale theu kemben se ra nga molla, Nje makine u shkaterrua se u
perplas me nje qershi,Nje burre plak u var tek thana e tij,...Dhe pastaj
thone qe frutat te bejne mire... ;D

3. Gjujta me cifte, e vrava peshk...hodha grepin, dhe kapa nje leper...

4. Largohu Afrim...!

5. U be sterr i bardhe!

6. Shpetimi nuk shpetoi!

7. Gezimi nuk u gezua fare.

8. Blerimi e urren ngjyren jeshile..


1. Trimi ja mbathi nga frika!

2. Margarita eshte pisanjose dhe mban ere te keqe!

3. Emri: Majlinda - Datelindja 2 Qershor 1983

4. Nje dite do te jemi te gjithe pa zinxhire. Le te shpresojme qe ate dite te mos bjere bore!

5. Agimi nuk erdhi sot ne mengjes!

6. Iliri u fut ne burg!

7. Bashkimi u largua nga grupi!

8. Shpatin e vrane me thike!

9. Besimi eshte tip shume mashtrues!

10. Afrimi ka ikur dhe nuk kthehet me!

11. Clirimin nuk e nxorren nga burgu!

12. Aferdita punon shume naten!

13. Festimi nuk u erdhi ne koncertin festiv se ishte i merzitur me Gezimin!

Lajmerime nga gazetat:

1. Kengtarin e njohur Dashnor Diko e ka lene dashnorja!

2. Koncerti i Shpat Kasapit kthehet ne kasaphane! 3 tifoza theren me thika!


4. Agron Llakajt po i bien floket nga perdorimi i Llakut!

5. Mbreti Leka Zog ka ngelur pa lek!

6. Politikanit Ylli Bufi po i perendon ylli!

7. Jozefina Topalli operohet ne kembe! Mbiemri nuk i ndryshon!

8. Bashkim Fino ndryshon mbiemrin dhe behet Bashkim Grosso!

9. Fatos Nano nuk luan kurre basketball, dhe jo per shkak te mbiemrit!

10. Lulzim Bashes po i thahen lulet ne zyre!

11. Genta Ismaili, Nora Istrefi, Ciljeta Cilaga blejne makina pa airbag dhe s'vendosin rripin!


Edituar për herë të fundit nga CrAcK në Tue Jul 03, 2012 3:11 pm, edituar 2 herë gjithsej


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shprehje Paradoksale! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Paradoksale! Empty Re: Shprehje Paradoksale!

Mesazh nga Master prej Tue Jul 03, 2012 3:05 pm


1. I thote nje memec ,nje shurdhi- qorri po na shikon

2. -Ku te punon babi?
-Kolonizator tek fabrika e kolinozit...

3. Me te hyre ne embeltore polici pyet shitesin:

Cfare lloje embelsirash keni?

Shitesi pergjigjet: "I kemi te gjitha format dhe madhesite e embelsirave"

Atehere polici ben porosine dhe thote: "Me jepni tri forma dhe dy madhesi"! ;D

4. Kopraci con femine ne embeltore dhe porosit nje akullore...
-na jep nje akullore...me te miren dhe me te liren....

5. Perqindja e rritjes se zbritje eshte me e madhe se perqindja e zbriijes ne rritje...

6. Zinxhiri i marteses eshte aq i rende per tu mbajtur, saqe duhen dy veta biles
edhe tre qe ta mbajne... ;D

7. Rrofsh e na lenc mbrapa!

8. Une e vleresoj vleresimin tend kur ti me vlereson mua me vleresime te vleresueshme...

9. - O goce a ka nai vend bosh aty ke zemra jote per mu.Ej ,mos e ki problem se edhe
po nuk pati rri ne kemb un.

- Jo re s`ka, prit autobuzin kur te vije... ;D

10. Ju nuk dini me organizu asnje cermonmi vdekje....merre me men gjithe kjo vdekje pa orkester... ;D

11. Mira pyet Benin : Beni ku e ke shtepine ti ..?!!
Beni i thote Mires, e shef ate pallatin dy katesh? Ne kat te trete e kam une! ;D


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shprehje Paradoksale! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Paradoksale! Empty Re: Shprehje Paradoksale!

Mesazh nga Master prej Tue Jul 03, 2012 3:06 pm

1. ANALFABETI ME I MADH I FSHATIT ESHTE MESUESI I GJUHES

2. Prit 2 minuta se kam pune dy sahat

3. ATA ISHIN ME SHUME SE 100 VETA...ISHIN NJA 50 VETE

4. Nėqoftėse ėshtė e vėrtetė se rėnia e njė glase zogu mbi kokėn
e njė njeriu sjell fat, atėherė mbi kokat e disa politikanėve qė kanė
arritur tė bėhen qeveritarė, me siguri do tė ketė rėnė ndonjė bajgė. ;D

5. Leximi i gazetave na dhuron katėr tė mira, gėnjeshtrat, humbjen
e parave , tė kohės dhe, plumbin e shtypshkronjės.

6. Shoqja ime ka arritur nė pėrfundimin se, njerėzit e trashė janė shumė tė hollė!

7. Kryeqejfi i bashkėkombasve tė mi ėshtė kur tė tjerėve u mbetet qejfi

8. Cfare beli si kavanoz receli...hahahahahaha ;D

9. I vetmi gaz qė nuk tė bėn pėr tė qeshur, por tė trishton dhe tė merr jetėn,
ėshtė ai qė tregtohet me bombula.

10. Mjekja popullore pasi kontrolloi tė moshuarin 87 vjecar, zbuloi shkaqet e dhimbjes
sė mesit tė tij dhe i tha: Mos u mėrzit xhaxha, se do tė vijnė ato! Hahahahahaha... ;D Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shprehje Paradoksale! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Paradoksale! Empty Re: Shprehje Paradoksale!

Mesazh nga Master prej Tue Jul 03, 2012 3:06 pm

1. Romeo e Zhuljeta jetuan aq pak nė dashuri, saqė nuk vėrtetuan nė duheshin
me tė vėrtetė apo jo. Po tė ishin martuar, Shekspiri nuk do te shkruante tragjedi
, por komedi pėr jetėn e tyre. Hahahahahahaha... ;D Razz

2. Cuditėrisht, ne urrejmė mė shumė ata qė na kanė bėrė nder dikur
, se ata qė na bėjnė keq sot.

3. Gjirokastriti kritikon te birin...
"...nuk thuhet di por dy, more kokeqip..."

4. Ata erdhen duke ikur!...

5. Bota eshte e rrumbullaket, megjitheate njerzit f***** neper qoshe! ;D ;D ;D

6. Adami i thote Eves :
- Ti ke qene gruaja qe kam dashur me shume dhe s`te kam tradhetuar as edhe nje here!
- E di : I thote Eva: Por mos harro se kam qene dhe gruaja e vetme ne bote . Hahahahaha... ;D ;D ;D

7. Mos hyr ne det derisa te mesosh not.

8. Asnje nuk shkon tek ai PUB-i, eshte gjithnje plot.

9. Nese i ke lexuar mesazhe, pergjigju, ne rast te kundert,
me shkruaj qe nuk i lexove.

10. Paradoks i shkruar ne nje leter:
- Perpara- ç'fare lexoni mbrapa eshte e vertete.
- Mbrapa-ç'fare lexuat perpara nuk ishte e vertete.

11. Dicka qe s'e ke hequr ti e ke.
- Ti briret nuk i ke hequr, pra ti ke brire. Hahahahaha... ;D

12. Nje berber premtoi qe do te rruante gjithe fshatin, perveç vetes.
A mund ta mbaje dot premtimin ??? ;D

13. SMS
- Ajo:Te lutem me kthe pergjigje!
- Ai: Nuk kam lek ne telefon.
(tru story) ;D

14. Alo- me degjon?
me thuaj, nese nuk me degjon . Hahahahaha... ;D

15. Nuk te fuksionon tastiera?
Atehere shtyp tastin Invio... Razz

16. Ik mi katunare qe s`ke pare lop me sy! Hahahahahaha... ;D ;D ;D


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shprehje Paradoksale! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Paradoksale! Empty Re: Shprehje Paradoksale!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi