Programe Forum - Welcome
U befsh 100 vjec Master!!!:) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


U befsh 100 vjec Master!!!:)

Shko poshtë

U befsh 100 vjec Master!!!:) Empty U befsh 100 vjec Master!!!:)

Mesazh nga SunShiNe prej Fri Aug 17, 2012 7:29 am

Sdi nga tja nis te flas per ty, kaq shok te mir te kam
uroj qe kjo dite te hap nje kaliptull te ri ne jeten tende, mbushur plot me gezim,harmoni dhe paqe ne jeten tende. Per mua je nje shok shum i mir, nje vella qe zoti ma morri,por te solli ty ne jeten time prap.
Dua te te falenderoj per te gjitha keshillat, mbeshtetjen,dhe castet e gezimit qe me ke falur.
Je nje njeri i merkulleshem, me plot vlera,uroj qe jeta jote te jep po aq e paster sa eshte edhe zemra jote e mbushur me plot miresi dhe dashuri.Uroj qe shum shpejt te realizohet ajo deshira e endrra jote, aq e madhe(besoj se e di per qa them Razz) Zoti te shoqeroft ne cdo hap te jetes tende, e te falt vetem momente gezimi, sepse nese do kishte nje njeri ne ket bote qe ve cdo gje te tijen, para lumturis se personave qe do ai je ti!:) Edhe 100 pranvera te lumtura te kam shum xhan kic ...me siqeritet ArlaDuke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U befsh 100 vjec Master!!!:) Empty Re: U befsh 100 vjec Master!!!:)

Mesazh nga Master prej Fri Aug 17, 2012 9:29 am

Flm shume Arla te kam shume xhan...flm


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

U befsh 100 vjec Master!!!:) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U befsh 100 vjec Master!!!:) Empty Re: U befsh 100 vjec Master!!!:)

Mesazh nga Embelsira prej Fri Aug 17, 2012 5:47 pm

U befsh 100 yllo te uron Klea edhe 100 Pranvera te tjera me plot shendet edhe mbarsi ne jete edhe ne Familje hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U befsh 100 vjec Master!!!:) Empty Re: U befsh 100 vjec Master!!!:)

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 19, 2012 7:23 am

U befsh 100 vjec Master!!!:) 0
U befsh 100 vjec Master!!!:) 174598_134090059991477_5990223_n
edhe 100 vite gezuar....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U befsh 100 vjec Master!!!:) Empty Re: U befsh 100 vjec Master!!!:)

Mesazh nga Master prej Sun Aug 19, 2012 7:42 am

Flmmmm


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

U befsh 100 vjec Master!!!:) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U befsh 100 vjec Master!!!:) Empty Re: U befsh 100 vjec Master!!!:)

Mesazh nga Embelsira prej Sun Aug 19, 2012 7:45 am

Ore qyp sa here e bon ditelindjen ti ore hahaha

Hajde u bofsh edhe 100 yllo Pilti kahshsh


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U befsh 100 vjec Master!!!:) Empty Re: U befsh 100 vjec Master!!!:)

Mesazh nga Master prej Sun Aug 19, 2012 7:47 am

hahhaha flmmmmmmmmmm


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

U befsh 100 vjec Master!!!:) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U befsh 100 vjec Master!!!:) Empty Re: U befsh 100 vjec Master!!!:)

Mesazh nga Estrela prej Tue Aug 21, 2012 11:34 am

Urime Master ditelindjen u befsh 100 vjec... Gjithe te mirat ne jete....
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U befsh 100 vjec Master!!!:) Empty Re: U befsh 100 vjec Master!!!:)

Mesazh nga Lambi prej Tue Aug 28, 2012 8:36 pm

Edhe 1000000000000 tjera edhe pse pakez vonee
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 24
Location : Kosova

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U befsh 100 vjec Master!!!:) Empty Re: U befsh 100 vjec Master!!!:)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi