Programe Forum - Welcome
Intervista me djalin 1 vjeç e gjysmë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Intervista me djalin 1 vjeç e gjysmë

Shko poshtë

Intervista me djalin 1 vjeç e gjysmë Empty Intervista me djalin 1 vjeç e gjysmë

Mesazh nga Master prej Fri Aug 19, 2011 11:46 am

Është e pabesueshme ajo çfarë keni për të dëgjuar!

Një fëmijë akoma pa bërë dy vjeç është duke bërë muhabet me babain e tij nga gjërat më të ndryshme.
Ai quhet Jose Luis dhe është i pabesueshëm.
Shikojeni belbëzimin e fëmijës dhe jargavitjen e tij kur flet. Ai vërtetë flet! (LajmeShqip)


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Intervista me djalin 1 vjeç e gjysmë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi