Programe Forum - Welcome
E pabesueshme dhe tragjike: Kryen mardhenie s*xuale me djalin e saj!!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


E pabesueshme dhe tragjike: Kryen mardhenie s*xuale me djalin e saj!!!

Shko poshtë

E pabesueshme dhe tragjike: Kryen mardhenie s*xuale me djalin e saj!!! Empty E pabesueshme dhe tragjike: Kryen mardhenie s*xuale me djalin e saj!!!

Mesazh nga Master prej Thu May 03, 2012 5:39 pm

E pabesueshme dhe tragjike: Kryen mardhenie s*xuale me djalin e saj!!! Mana
Tronditje ka shkaktruar lajmi qe po ben sot xhiron e rrjetit i cili ka te beje me nje nene e cila kreu mardhenje sexuale me djalin e saj 16 vjecar..

Te gjitha filluan kur gruaja 32 vjecare….
arrestohet ne dhomen e nje hoteli me nje 16-vjecar.
Ne celularin e adolishentit u gjenden video ne te cilat kryente sex me guan 32 vjecare.
Mistie Atkinson ishte afruar me djaloshin permes Facebook dhe i kishte derguar fotografi te saj lakuriq per ta bindur te takoheshin.
16-Vjecari nuk kishte pare kurre nenen e tij biologjike,por as 32 vjecarja nuk mendonte se djaloshi, ishte femija qe ajo kishte braktisur.
Gruaja akuzohet sex me gjakun e saj,sex me adolishent,dhe dergimet e materialeve (fotografi video) tek i mituri.
Garancia per lirimin e saj do i duhet nje shume prej 200.000 dollare.alblive


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E pabesueshme dhe tragjike: Kryen mardhenie s*xuale me djalin e saj!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi