Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


KUSH VDES NE KEMBE TS.ts

Shko poshtë

KUSH VDES NE KEMBE TS.ts

Mesazh nga stv2008 prej Sat Feb 02, 2013 1:43 pmFilmi: Kush vdes në këmbë
Viti 1984,
Skenari: Naum Prift, Vladimir Prifti
Regjia: Vladimir Prifti
Aktore: Gulielm Radoja Hajrie Rondo Reshat Arbana e tj.

Film portret i bazuar në episodet e jetës dhe aktivitetit patriotik të mësuesit Petro Nini Luarasi i cili në fund të shekullit 20 ishte aktiv në mbrojtjen e shkollës dhe gjuhës shqipe.
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi