Programe Forum - Welcome
Tiranë, vetëvritet me armë gjahu 55-vjeçari, nisin hetimet People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tiranë, vetëvritet me armë gjahu 55-vjeçari, nisin hetimet

Shko poshtë

Tiranë, vetëvritet me armë gjahu 55-vjeçari, nisin hetimet Empty Tiranë, vetëvritet me armë gjahu 55-vjeçari, nisin hetimet

Mesazh nga Master prej Wed Jul 06, 2011 8:05 am

Tiranë, vetëvritet me armë gjahu 55-vjeçari, nisin hetimet Policia_naten-300x219

Vetëvritet me armë zjarri shtetasi Gëzim Hyka, 55-vjeç, ndërsa ende nuk dihen arsyet. Burimet zyrtare te policise bene te ditur sot se ngjarja ka ndodhur ne fshatin Hekal, gjatë mbrëmjes së sotme.
Sipas burimeve nga policia, sapo është marrë njoftimi është ngritur grupi hetimor, i cili së bashku me Specialistë të Hetimit dhe Parandalimit të Krimit, kanë shkuar menjëherë pranë vendit të ngjarjes dhe kanë nisur veprimet e para hetimore.
Nga hetimet aktuale, policia po heton ne dy pista, ate te vrasjes nga pakujdesia, ose vetevrasje. Ndërkaq, do të jenë deshmite, provat materiale dhe hetimet e plota, të cilat do te hedhin drite mbi vrasjen e 55-vjeçarit.gazetajone
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi