Programe Forum - Welcome
Intergrimi eshte rruga drejt asimilimit ! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Intergrimi eshte rruga drejt asimilimit !

Shko poshtë

Intergrimi eshte rruga drejt asimilimit ! Empty Intergrimi eshte rruga drejt asimilimit !

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 6:56 am

Te nderuar antar a eshte integrimi rruga drejt asimilimit si mendoni ju ,siç dim shume shqiptar ne shume shtetet te botes qe jetoin ,gjenerata te reja qe lindin ne shume shtetet te botes te integrohesh ne nje shtet per te njohur ligjet e tyre ,gjuhen, kulltures etj a eshte kjo rruga drejt asimilimit ?

do te mesoim ne teme nga njeri tjetri me shume ..
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Intergrimi eshte rruga drejt asimilimit ! Empty Re: Intergrimi eshte rruga drejt asimilimit !

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 11:30 am

Nuk besoj se integrimi esht rruga drejt asimilimit;pasi ne shqiptaret gjithmon me an te vullnetit dhe guximit ia kemi dal gjithmon mban dhe skemi newvoj qe te integrohemi qe te ndryshojm;mendoj se ska aspak lidhje integrimi me asimilimin.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi