Programe Forum - Welcome
10 menyra si te puthemi - French Kiss People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


10 menyra si te puthemi - French Kiss

Shko poshtë

10 menyra si te puthemi - French Kiss Empty 10 menyra si te puthemi - French Kiss

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 12:33 pm

10 menyra si te puthemi - French Kiss I17567_HowtoFrenchKiss

1. Zgjidhni skenën, çastin dhe kohën e duhur.
2. Relax! Merrni frymë thellë dhe hiqni çdo tension në qafë dhe në shpatulla.
3. Vendosi krahët rreth personit që do të puthni.
4. Niseni me një puthje normale, jo shumë të fortë, jo shumë agresive. Mbyllja e syve është sipas dëshirës.
5. Në mes të puthjes, hapni gojën lehtë dhe ledhato buzet/gojën e partnerit për ti treguar te ndjeki të njëjtin veprim.
6. Përsëri, jo shumë agresivë, lëvizni gjuhën tuaj brenda gojës së personit tjetër duke prekur gjuhën e tij/saj.
7. Lexoni trupin e partnerit/es tuaj, në qoftë se ju duket i/e tensionuar apo të fillojë të lëvizë mbrapa, duhet të ndaloni atë që po bëni.
8. Nëse partneri/ja e hap gojën akoma më shumë, vazhdoni ta puthni duke shtuar pak më shumë pasion.
9. Sigurohuni që ta mbani gjuhën të relaksuar, por jo buzët e shtrënguara.
10. Praktikohuni
lirenti
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 menyra si te puthemi - French Kiss Empty Re: 10 menyra si te puthemi - French Kiss

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 6:34 am

Fute puthe pa shkolle se del me mire
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 menyra si te puthemi - French Kiss Empty Re: 10 menyra si te puthemi - French Kiss

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 6:43 am

hahhahahahahhahahahhah Razz


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 menyra si te puthemi - French Kiss Empty Re: 10 menyra si te puthemi - French Kiss

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 7:08 am

epo per ta ber me sweety duhen ata pikat edhe pse dh un su permbahem


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

10 menyra si te puthemi - French Kiss Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 menyra si te puthemi - French Kiss Empty Re: 10 menyra si te puthemi - French Kiss

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 7:09 am

nrm pse do thone cdo pike ata :PP


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 menyra si te puthemi - French Kiss Empty Re: 10 menyra si te puthemi - French Kiss

Mesazh nga DeLeTe prej Sun Aug 07, 2011 11:08 pm

geek


10 menyra si te puthemi - French Kiss S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 menyra si te puthemi - French Kiss Empty Re: 10 menyra si te puthemi - French Kiss

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:06 am

aaahahaahah ca nuk po fusni ne forum lloj-lloj temash
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 menyra si te puthemi - French Kiss Empty Re: 10 menyra si te puthemi - French Kiss

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi