Programe Forum - Welcome
Gjermani, gjendet merimangë, mbyllet supermarketi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Gjermani, gjendet merimangë, mbyllet supermarketi

Shko poshtë

Gjermani, gjendet merimangë, mbyllet supermarketi Empty Gjermani, gjendet merimangë, mbyllet supermarketi

Mesazh nga Master prej Sun Jul 10, 2011 8:49 am

Gjermani, gjendet merimangë, mbyllet supermarketi Merimanga-gjermani9

Mes frutave dhe zarzavateve qarkullon “merimanga e bananave”: Alarmi për gjetjen e aragnidit killer, një specie helmuese që vjen nga Afrika e Jugut, që gjendej në një kuti me fruta të importuara, ka shkaktuar evakuimin dhe mbylljen e një hipermerkatoje gjermane.
Ngjarja ka ndodhur në një qytezë të Bexbach, në Saarland, në jugperëndim të Gjermanisë.
Në vendngjarje ka ndërhyrë policia, zjarrfikësit dhe veterinerët që po kontrollojnë rreth 5 mijë metra katrorë të ndërtesës për të gjetur insektin.gazetajone
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi