Programe Forum - Welcome
Ukrainë, 16 persona humbin jetën nga shpërthimi i zjarrit në azil People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ukrainë, 16 persona humbin jetën nga shpërthimi i zjarrit në azil

Shko poshtë

Ukrainë, 16 persona humbin jetën nga shpërthimi i zjarrit në azil Empty Ukrainë, 16 persona humbin jetën nga shpërthimi i zjarrit në azil

Mesazh nga Master prej Sun Jul 10, 2011 8:00 pm

UKRAINË- Të paktën 16 përsona kanë humbur jetën nga shpërthimi i zjarrit në një shtëpi të pleqve në pjesën perendimore të Ukrainës.

Zyrtarët thonë se fatkeqësia u shkaktua nga përdorimi i pakujdesshëm i zjarrit.

11 persona të tjerë i kanë shpetuar fatkeqësisë ndersa dy nga te moshuarit janë në gjendje kritike.

Incidenti ka ndodhur në fshatin Beloye, që është në afersi të kufiri të Ukrainës me Poloninë në veriperëndim të vendit.

/NEWS24/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi