Programe Forum - Welcome
Fëmijët trajnohen për tu bërë “martir” të al-Qaedas People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fëmijët trajnohen për tu bërë “martir” të al-Qaedas

Shko poshtë

Fëmijët trajnohen për tu bërë “martir” të al-Qaedas Empty Fëmijët trajnohen për tu bërë “martir” të al-Qaedas

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 7:31 am

Fëmijët trajnohen për tu bërë “martir” të al-Qaedas Al-qaeda-350x204

Këto janë foto nga një video shokuese që është bërë publike ditët e fundit dhe në të cilën shfaqen disa fëmijë edhe pesë vjeçare që trajnohen për tu bërë martirë të organizatës terroriste al-Qaeda. Raportohet se ata mësojnë se si të kryejnë sulme me bomba dhe të gjuajnë me armë të kalibrave të ndryshëm. Gjithçka ndodh në kampet sekrete të kësaj organizate. Një komandant britanik në Afganistan thotë se luftëtarët talebanë janë duke rritur numrin e fëmijëve në rradhët e tyre e që synojnë t përdorin për sulme kamikaze.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi