Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jun 24, 2011 9:40 am

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli

Ju si mendoni sa eshte gabim qe femra ti shprehi ndjenjiat mashkullit

un nuk mendoj se eshte gabim kjo gje...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Master prej Fri Jun 24, 2011 10:15 am

Jo te duash dike e te kesh simpati nuk eshte gabim tja shprehesh ndjenjat se mbase dhe ai ka te njejten frik keshtu qe kush e ben mire ben
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Njera prej Wed Jun 29, 2011 10:35 pm

Po te kete shenje dash mos ja shpreh dhe lere te vuaj sepse po tja shprehesh e humb interesin..

Ndonje peshku po thuaj nga nje fjale!!!!!!

hahahaahhhaha ju puc
Njera
Njera
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Join date : 26/06/2011
Location : Greece

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Master prej Thu Jun 30, 2011 7:28 am

Sa mire kshu vepron ti ee
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Embelsira prej Thu Jul 14, 2011 9:58 am

Ska pse te jete gabim jemi ne vitin 2011 lol duhet ecur gjithmone para Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu Jul 14, 2011 5:12 pm

si nuk e kam un kete shons aman te me propozoj 1 femer por perher duhet ta bej un kete
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Master prej Thu Jul 14, 2011 5:48 pm

me duket gjith djemte vuajne nga kjo semundje se ska femra te till qe propozojne te parat
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri Jul 15, 2011 3:46 pm

ik mer ti se e zura un i pari vendin e ishalla po i mbushet mendja ndo1njeres te me propozoj
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 2:44 pm

/me Hap rrugen Razz
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga stv2008 prej Sun Jul 17, 2011 2:48 pm

PO KU TA GJEJ MER LAL ISHALLA JON SHUME MEGJITHESE JOM PAK I VJETER. EH LIEBE LIEBE SKA GJO MA TE BUKUR
PO PSE OSHT GABIM ?? ANUK JENA NJESOJ SI MASHKULLI EDHE FEMRA NJEREZ TE DY ME TE NJEJTAT NDJENJA ME CDO GJE NJESOJ VETEM SE NDRYSHON SEXI PSE DUHEN NE PERGJITHESI TE JENE DJEMT PRIMAR NE KETE DREJTIM SE KUPTOJ DERI SA JENA NJESOJ SI NJEREZ
ISHALLA PO L.. NOJ NJONA HAHAHAHAHAHA


Edituar për herë të fundit nga stv2008 në Sun Jul 17, 2011 2:58 pm, edituar 2 herë gjithsejstv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 2:50 pm

Shkodranet kane nje shprehje me shume frik kemi nga te vjetrit se te rijte Razz
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga stv2008 prej Sun Jul 17, 2011 2:55 pm

MaSt3r shkruajti:Shkodranet kane nje shprehje me shume frik kemi nga te vjetrit se te rijte Razz
E VERTEN NDOFTA KJO SE KOM NUGJU NJE SHPREHJE
QE "KU SHKON PLAKU DERDHET GJAKU " NUK E DI SA E VERTET ESHTE KJO ???? TE ME FALNI PER BANALITETIN NE SE EGZISTONstv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 3:34 pm

mendoj se keto vajza kan guxim;dhe jo trape si un qe e dua(qaj per te,mendoj per te,shkruaj poezi per te)dhe si jap nje shenj qe ta kuptoj se e dua.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi