Programe Forum - Welcome
Ministri i Jashtëm Haxhinasto, përfshihet në video-skandal People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ministri i Jashtëm Haxhinasto, përfshihet në video-skandal

Shko poshtë

Ministri i Jashtëm Haxhinasto, përfshihet në video-skandal Empty Ministri i Jashtëm Haxhinasto, përfshihet në video-skandal

Mesazh nga Master prej Thu Jul 21, 2011 7:58 pm

Ministri i Jashtëm Haxhinasto, përfshihet në video-skandal Edmond_haxhinasto

Ministri i Jashtëm Emond Haxhinasto, njeheresh zv.kryeministr, përfaqësues i LSI në koalicion me PD-në desh është bërë viktime e një videoskandali para nisjes së takimit III të Stabilizim-Asocimit, BE-Shqipëri.
Teksa po fliste në lidhje me kamerat e regjistrimit të takimit nga regjia evropiane, Haxhinasto ka thënë se “Këta të nxjerrin dhe poret e fytyrës”…ndërkohë që kamera po drejtohej nga ai.
Majlinda Bregu në krah të tij qesh në këtë moment dhe më pas. mediat shqiptare dhe të huaja e përkthejnë fjalën e ministrit sikur ai të kish thënë: “Kush i dëgjon por***et e këtyre tani”.
Vetë Ministria e Jashtmë beri një përgenjeshtrim mbi lajmin e dhënë në median televizive dhe tha se ministri ka thënë se “këta të nxjerrin poret e fytyrës”.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi