Programe Forum - Welcome
Lepurushja e veres - Jessica Miss Rabbit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Lepurushja e veres - Jessica Miss Rabbit

Shko poshtë

Lepurushja e veres - Jessica Miss Rabbit Empty Lepurushja e veres - Jessica Miss Rabbit

Mesazh nga Master prej Sat Jul 23, 2011 8:58 pm

Jessica Zepada i ka vene vetes emrin Zonjusha Lepur (Miss Rabbit), sepse qe e vogel pelqente shume filmin "Who Framed Roger Rabbit" dhe sidomos aktoren kryesore ne rolin me te njejtin emer qe ka sot ajo, Jessica Rabbit. Pasi shume njerez i thane qe duhej te fillonte karieren e modeles, ajo vendosi ta provonte. Filloi duke bere foto te thjeshta por shpejt e gjeti rrugen e saj, duke marre pjese ne videon e Paul Wall, "Break 'em off Real Bad".
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi