Programe Forum - Welcome
2 receta magjike per dashurine People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


2 receta magjike per dashurine

Shko poshtë

2 receta magjike per dashurine Empty 2 receta magjike per dashurine

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:21 am

Ja dy receta te thjeshta dhe praktike per t’u lidhur me shume me partnerin dhe per te qene gjithmone te dashuruar
2 receta magjike per dashurine Images
Ja dy receta te thjeshta dhe praktike për t’u lidhur me shume me partnerin dhe per te qene gjithmonë te dashuruar

Receta 1

Perberesit

· 2 persona

· 125gr tërheqje

· 125gr fjale

· 250ml dëgjim

· 50gr humor

· 6-8 shikime

· pak bashkëpunim

· ½ litër besim ne vetvete

Përgatitja

· Ne një ambient mjaft te ngrohte apo ne një vend qe te frymëzon vendosim 2 personat

· Përziejmë tërheqjen me fjalët dhe i spërkatim me disa shikime

· Përbërjes i hedhim pak humor, besim ne vetvete dhe i përziejmë

· Pak nga pak, hedhim dëgjimet dhe e leme për një moment

· E pudrosim me bashkëpunim, e kapim me kujdes dhe e leme te rritet aq sa duam

· Si garniture i vendosim imagjinatën dhe ëndrrat me te çmendura

Receta 2

Maksimumi për dy persona:

Përgatitja zgjat çdo dite nga 30 minuta minimumi
Pjekja për gjithë jetën
Perberesit

· 1kg pasion te zjarrte

· 500gr butësi

· 100gr te kuptuar

· 600gr mbështetje te pakushtëzuar

· humor

Përgatitja

· Pastrojeni zemrën dhe hiqni zemërimet dhe mosbesimin për te fituar sinqeritetin e pastër

· Ndajini zonat ne feta te mëdha dhe lyejini me pasion te zjarrte.

· Mbulojini me mbështetje te pakushtëzuar

· Shtojini butësi dhe spërkateni me pak humor

· Me pas futini ne furre dhe lërini te piqen ne temperature jo shume te larte
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

2 receta magjike per dashurine Empty Re: 2 receta magjike per dashurine

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:59 am

aahahahahahah qenkan reseta teper te kendshme
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi