Programe Forum - Welcome
Diskutime shoqerore People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ora është Fri Aug 14, 2020 4:31 pm

Diskutime shoqerore


 • Diskutime shoqerore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime shoqerore


  Diskutime shoqeroreProbleme sociale te shoqerise, diskutime mbi fenomene te tilla si rracizmi, varfëria, diskriminimi dhe të gjitha ato fenomene që na ndodhin gjatë rendit te ditës. Kanë një shumëllojshmëri problemesh të cilat këtu kanë vendin e lirë per t'u diskutuar.
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  146 Temat
  4047 Mesazhet
  Fri Aug 23, 2013 8:32 pm
  Master  Pse shkurorëzimi është bërë dukuri?
 • Te ndryshme


  Te ndryshmeKëtu mund të diskutoni cdo gjë interesante dhe jo interesante. Këtu me të vërtetë jeni të lirë dhe të paparagjikuar.
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  168 Temat
  2465 Mesazhet
  Sun Jul 28, 2013 7:50 pm
  Master Fillo diçka me fjalen 'Ne...'
 • Viset Shqiptare


  Viset ShqiptareIdeja e këtij forumi është që të marrin pjesë të gjithë shqiptarët e kosovës,maqedonisë,malit të zi dhe çamërisë. Këtu mund të flisni për cdo gjë që ka të bëjë me jetën e tyre në këto vise.
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  6 Temat
  73 Mesazhet
  Mon Aug 12, 2013 1:13 pm
  Master Shqipëria në sy të turistëve: “Vend magjepsës, me armë dhe me mercedes”
 • Dashuri dhe pasion


  Dashuri dhe pasionShpirti i njëriut ka nëvoje shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Kvtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e paster e të virgjër që quhet dashuri.
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  265 Temat
  1915 Mesazhet
  Mon Jul 29, 2013 9:02 am
  Kirki Cfar Do Ti Dhuronit Personit me Te Dashur ne Keto Momente???
 • Libo


  LiboZona erotike +18
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  130 Temat
  238 Mesazhet
  Sat Aug 17, 2013 9:51 pm
  Master Ja si gjendet një prostitutë luksi në Tiranë
 • Bashkëatdhetarët nëpër botë


  Bashkëatdhetarët nëpër botëKushdo që e ndjen veten shqipëtar dhe i mungon atdheu i tyre në atë zbrastësi ku ndodhen jashtë kufijëve te atdheut të tyre le të shuajnë mallin në këtë komunitet
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  7 Temat
  55 Mesazhet
  Fri Jul 06, 2012 11:51 am
  Almita Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur