Programe Forum - Welcome
Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:05 pm

Karakteristikat e qytetit ku jetoni me pak fjale...
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 11:33 am

Burreli esht nje qytet i qete;nje qytesh me karakrteristika te vecanta nga zonat e shumta;nuk esht se mbaj mend shum gjona;por ne ktu jemi shum mikrprites dhe besnike;nuk jemi xheloza as fanatike.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 12:40 pm

I vecante i bukur i vogel i paster


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga SunShiNe prej Sun May 13, 2012 12:57 pm''Shkodra"

asht nji rrugicë e vjeter me muret e laguna prej shiut që s’din me pushue me muret e nalta qi s’dinë me mbarue. Shkodra asht nji rrugice e vjetër mes oborresh me luleborë ku edhe vjett ndalen për me i marrë ere Shkodra asht nji vajzë brune që t’kalon afër pa t'i hedhë sytë por ti e ndjen se des për aromën e saj e kur ke mbetë vetëm kthehet e të perqafon
tue t'i rrëshqitë flokët nëpër supin tand.

Shkodra, asht grueja e bukur e historive pa fund, Shkodra asht nji adoleshente që skuqet prej puthjes së parë e nuk din ça ban...
Shkodra asht e vjetër kur zbehet nëpër mendimet e ngurta, Shkodra asht e re kur shfleton pranverat tanë shpresë...

........

Shkodra asht nji ballkon, kitarre, dëshire, andërr, buzë, lumej që puthen poshtë kalasë, Shkodra asht poezi vargje me aromen e blinit, Shkodra asht emocion i hanës qi shndrit përmi liqen asaj rruge të ngushtë ku njerzit dashunojnë mshehtas e natyra hesht sikur s’ka pa asgja

Shkodra asht e çuditshmee mistershme, e bukur, e brishtë, e njomë, e llastueme,e dashtun, Shkodra asht nji jetë...''


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 1:01 pm

E dashuroj shkodren siidomos gocat Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga SunShiNe prej Sun May 13, 2012 1:07 pm

hahahhaa ti ke te drejt se ke ba shkollen e ke pa boll Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 1:27 pm

hahahaaha eeeeeeeeeeee


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga SunShiNe prej Sun May 13, 2012 1:29 pm

te ka lan mbresa shum, e di ma thu shpesh Razz
po ti hajde se bajm diqa, ta gje nej shkodrane e rrin kollovar mas ki merak


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 1:41 pm

hghahahaha a thua e ban kyt gja se shkodrane ka maj po un du qe me nejt atje Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga SunShiNe prej Sun May 13, 2012 1:47 pm

pa pra te majm kollovar qa ke ti mas ke marak Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 1:58 pm

mir maj ja u kry u martova Razz a osht naj cik e mire


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga SunShiNe prej Sun May 13, 2012 2:01 pm

per hajr u trashigofshi Razz pa ku ka shkodrane te keqe ma


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 2:13 pm

pa maj pa po nusja ku a


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga SunShiNe prej Sun May 13, 2012 2:15 pm

te dilen zakonisht e qesim nusen pre shpijet si vjen e merr dhandrri hajde te dilen tjetr kismet edhe kpuc e mija mas i harra per shkusin qe te bana Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga SunShiNe prej Sun May 13, 2012 2:19 pm

Shkodra qyqtet i lasht per vet pozicjonin qe ka ne raport me, fushat, malet, kodrat , lumjet, liqenin dhe detin ka nje nderthurje te mrekullueshme, perball ksaj pamje madheshtore edhe piktori ma i madh do kufizohej ne fuqin e shprehjes se ngjyrave dhe penelave te ti, po aq e madhe asht historia e saj


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:15 am

Burreli i ka cunat e mire ndersa gocat apapapapa(sa tmire i kam burrelsat gjunah me u qa)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 11:51 am

jetoj ne burreleshte nje qytet shume fantastik i vogel por me llafe shume nese humbet gjendesh per gjysem ore sepse njerezit nuk dine pune ketu vetem llafe


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni Empty Re: Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi