Programe Forum - Welcome
Te Dua Ty sepse ..... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Te Dua Ty sepse .....

Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 7:52 am

Te dua ty sepse......
ne qiellin e pafund, je i vetmi yll, qe syte e mi adhurojne...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Dua Ty sepse ..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 9:19 am

ne gjith jeten time kam dashur dike qe tmerespektoj e tme vleresoj per kte qe jam dhe ti kte ke bere gjate gjith kesaj kohe...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:50 pm

Sepse te kam gjithcka ne jete

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Master prej Tue Sep 06, 2011 4:51 pm

je e vetmja embelsire


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Dua Ty sepse ..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:39 pm

Sepse vetem ti i jep kuptim jetes sime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga KITTY prej Wed Sep 28, 2011 12:40 pm

je nder gjerat me te bukura qe Zoti me ka dhuruar ne kte jete..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Master prej Wed Sep 28, 2011 12:47 pm

un jam i vetmi per ty Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Dua Ty sepse ..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Alessia prej Wed Sep 28, 2011 1:00 pm

je me i miri per mua ...ti i jep kuptim jetes time...un jetoj vetem per ty dhe familjen time..


Te Dua Ty sepse ..... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Master prej Wed Sep 28, 2011 1:15 pm

je drita ime


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Dua Ty sepse ..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 29, 2011 11:49 am

je mendimi i pare ne mengjes dhe i fundit te mbremje..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Master prej Sun Oct 16, 2011 9:43 am

je endrra ime


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Dua Ty sepse ..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Enisa prej Sun Oct 16, 2011 10:58 pm

Sepse me enderron Very Happy

Enisa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 16/10/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Nov 07, 2011 11:06 pm

Te Dua Ty sepse je gjithcka qe kam enderruar!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Master prej Tue Nov 08, 2011 6:08 am

je realiteti im Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Dua Ty sepse ..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga KITTY prej Tue Nov 08, 2011 9:58 pm

sepse je buzeqeshja ime..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Dec 02, 2011 4:29 am

Sepse ti je arsyeja e dhimbjes sime....... Sad


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Alessia prej Fri Dec 02, 2011 4:31 pm

sepse me ben te lumtur,me ben te qesh,me ben te qaj,me rrin prane...etj...<3


Te Dua Ty sepse ..... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Master prej Fri Dec 02, 2011 8:50 pm

qenka mir ai se te beka me qajt e te rrika pran Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Dua Ty sepse ..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Alessia prej Sat Dec 03, 2011 4:33 pm

sepse je shum i mire..


Te Dua Ty sepse ..... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Master prej Sat Dec 03, 2011 4:51 pm

je e pa imagjinueshme


Edituar për herë të fundit nga Windows8 në Sat Feb 11, 2012 12:25 pm, edituar 1 herë gjithsej


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Dua Ty sepse ..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 7:27 am

Je i bukur je i zgjuar ndaj te dua,
sic me do ti mua.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 12:24 pm

je e evcant


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Dua Ty sepse ..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Feb 11, 2012 12:37 pm

sepse je ai qe deshiroj dhe kam deshiruar gjithmone...


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 12:42 pm

me mban gjalle


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Dua Ty sepse ..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Dua Ty sepse ..... Empty Re: Te Dua Ty sepse .....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi