Programe Forum - Welcome
50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D

Shko poshtë

50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D Empty 50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D

Mesazh nga KITTY prej Wed Sep 07, 2011 8:14 am

Shumë femra mendojnë se të jesh mashkull ke shumë përparësi. Dhe nuk kanë faj. Të jesh mashkull ke disa privilegje që femrat nuk i kanë. Shumë prej tyre thonë se ata kanë më pak halle. Të gjithë flasin për barazi, por kjo nuk është e vërtetë. Ja disa arsye pse është bukur të jesh një mashkull.

1. Mund të ulesh me këmbët hapur pa qenë nevoja tu tregosh të tjerëve ç’të brendshme ke veshur

2. Mund të përfundosh të gjithë ushqimin tënd

3. Garazhi është i gjithi për ty

4. Nuk merr përgëzime për çdo masë të vogël inteligjence që tregon

5. Nuk të pyesin një me dy nëse mund t’ua japësh

6. Mund të bësh një dush dhe të jesh gati në 10 minuta

7. Seksi do të thotë kurrë mos u merakos për reputacionin tënd

8. Planet e martesës mund t’i bësh edhe vete, pa ndihmën e gjithë kompanisë

9. Nëse dikush harron të të ftojë, ai ose ajo ende mund të jetë miku juaj

10. Të brendshmet tuaja kushtojnë 10 mijë lek për një paketë me 3 copa brenda

11. Nëse jeni beqar dhe 34 vjeç, askush nuk e vë re

12. Mund të shkruani emrin tuaj në dëborë

13. Çdo pjesë në fytyrën tuaj mbetet me ngjyrën e saj origjinale

14. Çokollata është vetëm një tjetër lloj ushqimi që e hani pa frikë

15. Mund të bëheni president

16. Mund ta shijoni një udhëtim në qetësi edhe pse jeni në sediljen e pasagjerit

17. Lulet mund të ndreqin gjithçka

18. Nuk keni pse të shqetësoheni për ndjenjat e të tjerëve

19. Mendon për seksin 90% të orëve tuaj zgjuar

20. Mund të vishni një këmishë të bardhë në një park ujor

21. Tri palë këp ucë janë më shumë se mjaftueshëm

22. Mund të hash një banane pa qenë e nevojshme të të shohin të gjithë

23. Mund të thuash çfarë të duash pa menduar se si do të reagojnë të tjerët

24. Përgatitjet përpara seksit nuk janë të nevojshme

25. Justin Timberlake nuk jeton në universin tuaj

26. Asnjë nuk ndalon së thëni një barsoletë banale kur ju hyni në dhomë

27. Mund ta heqësh bluzën në një ditë të nxehtë

28. Nuk ke pse e sistemon gjithë apartamentin në qoftë se vjen dikush për vizitë

29. Nuk e merr mundimin ta ndalesh një mik në qoftë se atij i ka vajtur mendja për seks

30. Mekanikët e makinave të thonë gjithmonë të vërtetën

31. Nuk ju intereson nëse të tjerët nuk e vërejnë prerjen tuaj të re të flokëve

32. Mund ta shikosh pa problem një program televiziv me një shok pa menduar “është i nxehur me mua që s’më flet?”

33. Nuk i keqinterpreton asnjëherë frazat e pafajshme që kanë në qendër marrëdhënien tënde

34. Nuk ngrihesh asnjëherë me vrull për t’ua futur gjërave me shuplakë

35. Gjithmonë keni të njëjtën gjendje shpirtërore

36. Gjërat depiluese nuk i afrohen asnjë here zonës tuaj nën bark

37. Mund t’i admirosh aktoret sexy pa dashur të kesh ndonjë ngjashmëri me ta

38. Nuk keni pse gjeni një tjetër stacion benzine, edhe pse ajo është e pistë

39. Di të paktën 20 mënyra për të hapur një shishe birrë

40. Nuk keni pse shikoni me endje ëmbëlsirën e të tjerëve

41. Njerëzit nuk të shohin gjoksin kur flet

42. Mund të shkosh pa problem te një mik pa i çuar një dhuratë të vogël

43. Festat e beqarisë varrosin nusen e ardhshme

44. Keni një marrëdhënie normale dhe të shëndetshme me nënën tuaj

45. Mund të blesh prezervativ pa qenë e nevojshme që dyqanxhiu të të imagjinojë lakuriq

46. Nuk ke pse shtiresh sikur do të freskohesh që të vesh në banjë

47. Një ditë do të plakesh dhe e pranon

48. Në qoftë se një djalë vjen në një feste i veshur si ti, ai mund të bëhet shoku juaj më i mirë

49. Një gromësimë është diçka normale

50. Nuk ke pse i mban mend ditëlindjet e të gjithëve
Urime cunave..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D Empty Re: 50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D

Mesazh nga Master prej Wed Sep 07, 2011 12:32 pm

hehehe kush don te behet cun Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D Empty Re: 50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Sep 07, 2011 8:57 pm

Lol shume mire Razz ishalla nuk kerkojn gocat me u kthyer ne gjinin mashkullore tani Razz, Edhe femra ka lezetin e vet :). i Love Girls Very Happy


50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D Empty Re: 50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D

Mesazh nga Master prej Mon Dec 19, 2011 12:39 pm

jena tmir jo per gje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D Empty Re: 50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:46 am

mire do ishte te isha djal,se sdo vuaja aq shum sikur vuaj
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D Empty Re: 50 arsye pse eshte me mire te jesh mashkull..:D

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi