Programe Forum - Welcome
ckemi!!!!!!!!!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


ckemi!!!!!!!!!!

Shko poshtë

ckemi!!!!!!!!!! Empty ckemi!!!!!!!!!!

Mesazh nga Anhela Engjell prej Mon Sep 19, 2011 2:37 pm

une quhem Anhela Engjell....Jam nje vajze e dashur dhe shume e sjellshme....I kam shume xhan miqte e mi sidomos MaSt3r qe me ftoi ketu... kahshsh

Shpresoj tia kaloj mire me ju...
Anhela Engjell
Anhela Engjell
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 71
Reputation : 0
Join date : 08/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ckemi!!!!!!!!!! Empty Re: ckemi!!!!!!!!!!

Mesazh nga Master prej Mon Sep 19, 2011 3:07 pm

Mire se erdhe me ne fund te flm ty qe je pjese e jona flm


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

ckemi!!!!!!!!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ckemi!!!!!!!!!! Empty Re: ckemi!!!!!!!!!!

Mesazh nga Alessia prej Wed Sep 21, 2011 12:36 pm

mire se erdhe anhela...ia klm me ne...shpresojte te pelqeje shume forumi... asda


ckemi!!!!!!!!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ckemi!!!!!!!!!! Empty Re: ckemi!!!!!!!!!!

Mesazh nga Alessia prej Wed Sep 21, 2011 12:37 pm

ckemi!!!!!!!!!! Images?q=tbn:ANd9GcT649XVSw3eMMsYEI9rwSVNkpyDHqMt4D2uwX3hOtUWmvfhMIg5


ckemi!!!!!!!!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ckemi!!!!!!!!!! Empty Re: ckemi!!!!!!!!!!

Mesazh nga Embelsira prej Wed Sep 21, 2011 2:08 pm

Mire se erdhe Anhela te uroj argetim te kendshem ne kete forum . Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ckemi!!!!!!!!!! Empty Re: ckemi!!!!!!!!!!

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 6:05 pm

Welcome..
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ckemi!!!!!!!!!! Empty Re: ckemi!!!!!!!!!!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:58 pm

mireserdhe.............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ckemi!!!!!!!!!! Empty Re: ckemi!!!!!!!!!!

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:37 pm

mireserdhe.............


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ckemi!!!!!!!!!! Empty Re: ckemi!!!!!!!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi