Programe Forum - Welcome
Elvana Gjata fryn buzët dhe bie në peshë 5 kilogramë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Elvana Gjata fryn buzët dhe bie në peshë 5 kilogramë

Shko poshtë

Elvana Gjata fryn buzët dhe bie në peshë 5 kilogramë Empty Elvana Gjata fryn buzët dhe bie në peshë 5 kilogramë

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 1:08 pm


Elvana Gjata është duke realizuar klipin e saj të ri. E nëse ky klip publikohet menjëherë pas xhirimeve, atëherë Elvana Gjata do të bëhet e para këngëtare shqiptare, e cila ka realizuar katër videoklipe brenda një kohe rekord prej më pak se gjysmë viti.
Realizimin e klipit e ka marrë përsipër “Provideo”, të cilët premtojnë se ky do të jetë një ndër klipet më të mira të realizuara deri më sot nga ndonjë artist.Megjithatë, producentët e klipit refuzojnë të japin më shumë detaje rreth xhirimeve apo fabulës së klipit. Ndërkohë mësohet se për të qenë gati për këtë klip, Elvana është përgatitur si kurrë në jetën e saj.
Si fillim me ndihmën e kolegeve, të cilat ia kanë marrë dorën ndërhyrjeve estetike, Elvana i është drejtuar një kirurgu plastik për të përmirësuar pamjen. Për herë të parë në jetën e saj, këngëtarja ka fryrë buzët. Por, për një efekt sa më natyral, këngëtarja ka kërkuar të mos injektojë dozën e plotë të aciditetit ialuronik.
Kjo është edhe arsyeja përse buzët e këngëtares vazhdojnë të duken natyrale. Së dyti, këngëtarja ka pësuar një rënie drastike në peshë, e dukshme edhe në foton e publikuar në kopertinën e një reviste kosovare. (Bluetooth)


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Elvana Gjata fryn buzët dhe bie në peshë 5 kilogramë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi