Programe Forum - Welcome
Kontrolle për të kërkuarit, policia blindon Tiranën, postblloqe në çdo rrugë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kontrolle për të kërkuarit, policia blindon Tiranën, postblloqe në çdo rrugë

Shko poshtë

Kontrolle për të kërkuarit, policia blindon Tiranën, postblloqe në çdo rrugë Empty Kontrolle për të kërkuarit, policia blindon Tiranën, postblloqe në çdo rrugë

Mesazh nga Master prej Fri Oct 07, 2011 12:26 pm


Tirane – Lajmifundit – Policia e shtetit po kryen një aksion të gjerë në territorin e Tiranës për verifikimin e personave të shpallur në kërkim.
Disa prej efektivave që po kryejne veprime operacionale në ambient të hapur janë me maska, me armë në duar dhe me veshje antiplumb.
Forca speciale të policisë dhe FNSH kanë ngritur postblloqe në të gjitha rrugët kryesore te qytetit ku kryen verifikime e kontrolle për automjetet me targa të huaja dhe per personat e dyshimtë.
Në aksion mësohet se marrin pjesë më shumë se 1500 forca policie përfshi efektivat speciale, ato të rendit dhe nga qarkullimi rrugor.
Zyrtarisht policia ka thene se ky aksion eshte pjese e nje plani masash per rritjen e sigurise publike, evidentimin dhe ndalimin e personave ne kerkim apo te dyshuarve per vepra penale.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kontrolle për të kërkuarit, policia blindon Tiranën, postblloqe në çdo rrugë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi