Programe Forum - Welcome
Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare

Shko poshtë

Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare Empty Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare

Mesazh nga Master prej Thu Jun 30, 2011 8:40 pm

Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare Old_women


Flokët gri, mungesa e vizionit dhe shtimi në peshë i bën disa femra të ndihen gjithnjë e më pak të sigurta ndërsa plaken.

Një studim i ri sugjeron se 46 vjeç është mosha në të cilën vetëbesimi i një femre fillon të ulet dhe ajo fillon të ndihet gjithnjë e më pak rehat me imazhin që sheh në pasqyrë.

Më pak vëmendje nga meshkujt gjithashtu kontribuon në ndjenjën e të qënit "e vjetër". Por shkencëtarët thonë se kjo nuk zgjat përgjithmonë pasi në moshën 60 vjeçare, besimi në vetvete kthehet për shumicën e femrave.

Raportet gjithashtu zbuluan se me fillimin e eksperiencës së krizës së vetëbesimit në moshën 46 vjeçare, femrat preken edhe nga pamundësia për të rënë nga pesha. /albeu.com/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare Empty Re: Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 5:32 am

normale qe ndihen sepse sua var me burri prandaj
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare Empty Re: Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare

Mesazh nga Master prej Mon May 14, 2012 2:46 pm

hahaha ca mendimi


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare Empty Re: Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare

Mesazh nga Almita prej Sun Jun 10, 2012 12:22 pm

sepse ihumbet bukuria nga pak dhe vazhdon te ndihet me e vetmuar


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare Empty Re: Femrat ndihen të padukshme pas moshës 46 vjeçare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi