Programe Forum - Welcome
Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Alessia prej Mon Jan 02, 2012 3:45 pm

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Images?q=tbn:ANd9GcQZxxbVXSS77Bhy799tVHz7U7foPfXNgA45lD9RKXU6is7vrpQFsQ

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Images?q=tbn:ANd9GcS6oYUE25dy-Gr8j8_gcxxelKIl-Mo9K4EQ6oxOpP51dncEEbUrXw


Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Sarita prej Mon Jan 02, 2012 7:44 pm

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 384225_227024834030843_100001699856924_624074_800272397_n
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Alessia prej Mon Jan 02, 2012 7:46 pm

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Images?q=tbn:ANd9GcQCo1NaZE7znD_v2B8ILpP2YWVnpZMMH2YUImzoIcGEcct93tuXShpreh ndjenjen tende me nje foto!! Images?q=tbn:ANd9GcQQSQPAJuPaz7GDHONI5_-4tfIw9p6h0Ahhs-ZtvCWexw6O7_Q2SidJ2DKQ3g


Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Sarita prej Mon Jan 09, 2012 5:55 pm

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 398538_261869290546397_100001699856924_717037_1876852356_n
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:25 pm

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Images?q=tbn:ANd9GcRHVmbgVIt45Kuv4Itk6-nFZ3rUj1y6TfvunobDXXQiXu2bSCguUg
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 12:26 pm

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! E5c0454a7076bbb55e3f40137117b6a4_7991ab212a3eb11a827d80fe7e3b683f


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Sarita prej Fri Feb 17, 2012 1:16 pm

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 225774_179107692155891_100001699856924_464341_248475_n
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Estrela prej Sat Feb 18, 2012 12:51 am

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Images?q=tbn:ANd9GcR8HzBhQnMZakhuXt_NFmyIAxek0-i1wUxSPtZjUmbXhK4nXKAEJQ
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Master prej Sat Feb 18, 2012 7:59 am

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 61503_150340851666373_128898260477299_292175_1739932_n


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Master prej Sat Feb 18, 2012 8:00 am

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Kafe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Sarita prej Sat Feb 18, 2012 9:34 am

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 248704_159148280818499_100001699856924_376877_8166109_a
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Anakonda prej Tue Mar 13, 2012 5:39 am

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 26450_362781027061_281273842061_4130238_3734322_n
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Master prej Tue Mar 13, 2012 7:01 pm

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 33610_169593623054858_127390927275128_665866_6238299_a


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Sarita prej Mon Apr 02, 2012 3:59 pm

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 533023_208030075973141_100002984510311_355955_854166396_n
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:40 am

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Alessia prej Mon Aug 06, 2012 4:01 pm

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 260274_223251021033573_3005480_n


Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Aug 08, 2012 1:36 pm

pse sme dalin foto mua Sad

Alessia me vjen mir qe po te shoh prap ktu kic


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 11, 2012 8:47 am

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Th_miremengjesi1


Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 4:58 am

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! %252B
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 5:00 am

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 229244_145006468905286_144999272239339_268589_5166657_n
Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 228260_145006485571951_144999272239339_268591_459013_n
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 5:01 am

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 225352_145006505571949_144999272239339_268592_2164393_n[img]
Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 1ab2510c51e7cc7900f8565
Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! E6d4a3e7e26a96c2ed17f55454487187
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Master prej Thu Dec 27, 2012 12:09 pm

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 2n0khvr


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:11 am

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 1185-95
Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 560385_465424656814245_2091003053_n
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:13 am

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 17d465617
Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 408385_10151356387342140_20192090_n
Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 0
Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! 547054_10151362110747140_1335096389_n
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpreh ndjenjen tende me nje foto!! Empty Re: Shpreh ndjenjen tende me nje foto!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi