Programe Forum - Welcome
Kur Njeriu Dashuron People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kur Njeriu Dashuron

Shko poshtë

Kur Njeriu Dashuron Empty Kur Njeriu Dashuron

Mesazh nga Master prej Mon Jan 30, 2012 10:29 pm

Kur Njeriu Dashuron.....Detin e kalon ne kembe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur Njeriu Dashuron Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur Njeriu Dashuron Empty Re: Kur Njeriu Dashuron

Mesazh nga KITTY prej Fri Feb 10, 2012 8:10 pm

kur njeiru dashuron...cmendet
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur Njeriu Dashuron Empty Re: Kur Njeriu Dashuron

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 6:32 am

Kur njeriu dashuron harron vetveten para atij qe don me shpirt.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur Njeriu Dashuron Empty Re: Kur Njeriu Dashuron

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi