Programe Forum - Welcome
UEFA Champions League 2012 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UEFA Champions League 2012

 :: Sport :: Futboll

Shko poshtë

UEFA Champions League 2012 Empty UEFA Champions League 2012

Mesazh nga VLoNjate prej Sun May 13, 2012 5:24 am

Kush mendoni se do fitoj : Chelsea apo Bayern?
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

UEFA Champions League 2012 Empty Re: UEFA Champions League 2012

Mesazh nga Erzzaa prej Sun May 13, 2012 6:03 pm

Bayern! <3

Erzzaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 47
Reputation : 0
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

UEFA Champions League 2012 Empty Re: UEFA Champions League 2012

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 6:20 pm

Bayern


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

UEFA Champions League 2012 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

UEFA Champions League 2012 Empty Re: UEFA Champions League 2012

Mesazh nga VLoNjate prej Sun May 13, 2012 10:01 pm

Chelsea Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

UEFA Champions League 2012 Empty Re: UEFA Champions League 2012

Mesazh nga Vlonjati prej Sun Jul 08, 2012 7:06 pm

Vlonjate gjynah qe se fitoi Barca vetem prej teje Sad Razz

Vlonjati
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 1
Join date : 08/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

UEFA Champions League 2012 Empty Re: UEFA Champions League 2012

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sport :: Futboll

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi