Programe Forum - Welcome
Me hiqni gjithcka, por jo...??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Me hiqni gjithcka, por jo...???

Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 10:53 pm

Vihen ne karasim dy ekstreme... me hiqni (dicka me me pak rendesi per mua...) por jo (dicka shume te shtrenjte per mua)

Prsh....
Me hiqni internetin po jo nje person te dashur.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 12:16 pm

me hiqni te gjith pasurine e kesaj bote por jo familjen time..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 2:04 pm

Me hiqni gjithcka,,por jo dashurin,,sepse pa te JETA s'ka fare kuptim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 5:41 am

por jo familjen


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga Vizitor prej Mon Sep 05, 2011 8:12 pm

Por jo Lumturin qe kam

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga Master prej Mon Dec 19, 2011 12:40 pm

jo shijen Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga Estrela prej Sun Mar 18, 2012 12:43 pm

.. jo te drejten time.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga Master prej Sun Mar 18, 2012 1:29 pm

por jo endrren


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga KITTY prej Thu Mar 22, 2012 10:33 pm

jo lirine time per te bere ate qe dua ne jete...:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga Master prej Fri Mar 23, 2012 8:30 am

jo dashurine time


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga KITTY prej Tue Mar 27, 2012 12:24 pm

mundesine te jem e lumtur...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:14 am

me hiqni shpirtin,por jo dashurin.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me hiqni gjithcka, por jo...??? Empty Re: Me hiqni gjithcka, por jo...???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi