Programe Forum - Welcome
Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit?

Shko poshtë

Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit? Empty Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit?

Mesazh nga Master prej Sun Jun 10, 2012 5:46 pm

I njohur për mësimin e tij të shkëlqyer dhe të klasit botëror, universiteti i Cambridge u emërua sot si universiteti më i mirë i vitit.

Por nuk mund të jetë vetëm kjo arsyeja që ka shumë kërkesa për tu futur në këët universitet. Duhet të ketë dhe arsye të tjera si kjo që po paraqitet në foto ku studentëve u është kërkuar të vendosin numrin se kush e ka pjesën e poshtme të trupit(të pasmet) më të mirë.

Dhe 5 vajza studente nuk kanë hezituar të paraqesin të pasmet e tyre online të veshura vetëm me të brendshme me shpresën se do të jenë fituese.

Faqja e internetit e cila nuk është e universitetit u kritikua për pranimin e këtyre fotove duke u kërkuar të heqin këto foto pasi mund të jenë pre e sulmeve seksuale si dhe nuk duhet të bëjnë të tilla abuzime në emeër të universitetit.
Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit? Pse-ka-kerkese-te-madhe-per-te-shkuar-ne-universitetin-e-kembrixhit
Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit? Pse-ka-kerkese-te-madhe-per-te-shkuar-ne-universitetin-e-kembrixhit-2


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit? Empty Re: Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 6:22 am

cfare budallaqesh;qe e diskrimojn veten e tyre ne ket menyre...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit? Empty Re: Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit?

Mesazh nga Master prej Mon Jun 18, 2012 1:45 pm

Hahah e pra e


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit? Empty Re: Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi