Programe Forum - Welcome
Seksualiteti imagjinar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seksualiteti imagjinar

Shko poshtë

Seksualiteti imagjinar Empty Seksualiteti imagjinar

Mesazh nga Master prej Sun Jun 17, 2012 9:28 am

Seksualiteti imagjinar rrit ngadalë të rrahurat e zemrës, qetëson trurin dhe ndikon pozitivisht ne psikikën e organizmit.
Seksualiteti imagjinar 4306E7B2B5EE2C553BA78038E6E11825

Seksualiteti imagjinar rrit ngadalë të rrahurat e zemrës, qetëson trurin dhe ndikon pozitivisht ne psikikën e organizmit.
Shumë studime sidomos ato që janë në kërkim të viagrës për femrën kanë zbuluar se 40000 amerikanë nuk kanë asnjë interesim për seksin.
Problemi qëndron se ato deshirojnë një tjeter lloj seksi dhe jo monotonine!
Nikole Daedona feministia nga San Françisko nënshkruan se në 15 minuta të ngadalta femra arrin në orgazmë.
Shtrihet e veshur me drita të ndezura, mashkulli e ndjek me interesim. Në zonat e përcaktuara femra vetfantazon kënaqesinë e mashkullit dhe teknikisht nëse e bën këtë, 3 herë në javë fillon dhe ndien edhe orgazmën.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Seksualiteti imagjinar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi