Programe Forum - Welcome
Shpinën me lesh e shndërrojnë në art People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpinën me lesh e shndërrojnë në art

Shko poshtë

Shpinën me lesh e shndërrojnë në art Empty Shpinën me lesh e shndërrojnë në art

Mesazh nga Master prej Sun Jul 03, 2011 8:58 pm

Shpinën me lesh e shndërrojnë në art F.0630133100797_m

Heqja e qimeve të shpinës është një dukuri gjithnjë e më e shpeshtë të cilën mund ta shohim gjatë koncerteve të ndryshme, festivaleve dhe ngjarjeve të ndryshme verore, në të cilat thjeshtë është e padurueshme të ecësh me bluzë veshur.
Shpina me qime mund të jetë problem vërtetë serioz, por disa vendosën të ndryshojnë dhe leshin e shpinës ta shfrytëzojnë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Qimet rruhen duke formuar vepra të ndryshme arti ose numra të lojtarëve të preferuar të futbollit dhe ashtu shkojnë nëpër salla të koncerteve ose stadiume futbolli. Nuk është e përjetshme si tatuazhi, por ka efektin e duhur, shkruan Daily Mail. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi