Programe Forum - Welcome
Pritja ime People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.



Join the forum, it's quick and easy

Programe Forum - Welcome
Pritja ime People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pritja ime

Shko poshtë

Pritja ime Empty Pritja ime

Mesazh nga Anakonda Sun Jun 24, 2012 5:08 am

une nuk te kam pyt se kush ishe po kush je nuk dua ta di qka kishe veq qka ke te kaluaren harroje erdhi koha me jetu
veq edhe nje gje timen pranoje qe te du tek une hale as nje gje nuka ndryshu mos i le buzet te ftohen nese nuk vjen tek une do filloj te ndryshohem mos prit qe te behet neser nese sot nuk pendohesh nesr dashurin tende do ta merr dikush tjeter te lutem mos me le te pres se nuk po mendoj qe do behet von per ty po mendoj se une do vdes e ti ket po e merr si mahi asnjeher nuk te kam genjy per ate qe ndjej per ty a e di qka esht ajo apo duhet ta tregoj me fjal se me zemer po te shkruaj e me shpirt per ty po vuaj ke ik edhe me larg per mos tu takuar kush po te flet per mu eja mos i ndegjo fjalt e tjeter kujt
ska ma keq ska ma zi se mos me te pas ngat mendja kurr sma kish marr se duroj kaq gjat po na shkon edhe ky muaj qe sjemi pa edhe skemi nejt bashk buzet qe po digjen si prush dua ti puth perseri si dikur sa her me merr malli per me te pa me sy dal e shkoj ne vendet qe rrija me ty…sa i rand qenka ky taki mos me fol me ty o shpirti ime as nje dit nuk kthehet ne ket jet ti largohesh pa u pershendet a te kujtohet shpirt takimi par u bashkuam kurr per tmos u ndar ku je tash pse nuk vjen, u zgjova edhe sot me dhembjen e djeshme zjarri djeg gjithqka e vet nuk digjet, ende te dua ende shpirti dhemb ende nuk jam pendu mthuaj niher si jeton ti pa mu pa me pa me sy e zanin pa ma ndegju nese ndien diqka ne keta rreshta qe ti shkrova,mendo mir se do me gjesh edhe mua aty dhe nese nuk me sheh ti mu une te shoh se ftyra jote nuk me hiqe nga mendja une buzqeshi po kot bushqeja jote me mungon ku je tash pse nuk vjen po te pres ike per pak dit dhe me thua prit po tlutem se sa do te zgjat kjo pritje me muaj apo me vite”une po thahem si nje lule e pa ujitur qdo dit po vyshkem duke te pritur
shkretetir e pafund pa ty me duket jeta qofsh e lumtur mbi vajin shpirtit time plag e zemres time duke qar une mbeta vdekja mu afru jeta ska kuptim me per mu

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 28
Location : Australia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi