Programe Forum - Welcome
ME BEN NERVOZ POR PERSERI People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ME BEN NERVOZ POR PERSERI

Shko poshtë

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Empty ME BEN NERVOZ POR PERSERI

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 5:10 am

Dashuria eshte nje ndjenje e fuqishme dhe e jashtezakonshme per nje njeri,nje vend ose dicka.Ajo bazohet tek afersia,dobia ose mbi deshiren dhe terheqjen erotike.Ajo mund te kuptohet edhe si nje perkujdesje ose vleresim I thelle.

Nuk kemi te bejme vetem me nje lloj dashurie ajo eshte e shumellojshme dhe e pranueshme nga te gjithe,egziston dashuri ndaj prinderve,familjes,shokut/shoqes,ndaj kafsheve….

Por c"dashuri valle eshte kjo qe ndjej per Ty ? ! ? !

Dashuri qe ma ka rembyer zemren qysh per here te pare e qe nga ai moment ka lene gjurme te pashlyeshme ne jeten time.

Ne rrugen e jetes hyra ateher kur fillova te dashurohem tek ti,dhe thoja me vete se e gjeta fatin e vertet dhe sa here te takoja dhe te takoj me dridhet zemra dhe asnjeher nuk ngopem duke te te shikuar.

Me mahnit me bukurine dhe sjelljen qe ke dhe vdes nga deshira qe nje here fytyren te ta perkedhel….por kam frik. E din perse?? Mos te te lendoj se ju ngjan engjujve te parajses dhe ngado qe ti shikon shendrit nga bukuria si yjet e bukura qe ndodhen ne qiell.Qe kur te kam njohur ty ndihem krejtesisht ndryshe madje me ndodh qe ndonjeher mos e njoh as veten sepse vemendjen e kam vetem tek ti.

Kudo qe te ndodhem dhe cfardo qe te bej gjithmon te kam parasysh dhe shume here I them vetes ….po te kishe qene pran meje ne kete cast do te isha njeriu me I lumtur I kesaj bote….

Ti po luan me mua vetem pse e ke kuptuar se une vdes per ty dhe se ta kam shprehur dashurine si askush tjeter.Kuptoje se TE DUA me gjithe zemer,me gjithe fuqine e shpirtit dhe me tere qenien time njerezore.

Por nje gje nuk e kam te qart perse je kaq I pashpirt,pse nuk ndalesh e ti mendosh gjerat me mire!? Ndonese ateher do ta kuptosh se je teper gabim.

C"te bej ti se kupton te verteten e jetes dhe te dashurise, se ke fare dert se po ma lendon zemren,zemren qe te dashuron pa mase.

Shume here mendoj se pa ty jam e humbur dhe perpiqem ta ngushelloj veten,por e kam kot dhe nganjeher vetem per te te larguar nga mendja mendoj gjera negative per ty,dhe them me vete se nuk te dua me, ti nuk e meriton dashurin time,ti ske shpirt,nuk vlen……. Por kthehem prap dhe peshperis… pse po genjej veten kur e dua dhe vlen shum,eshte I bukur, i sjlellshem,i ndershem……Me ben shume nervoz sepse ti ske besim tek une, e une qe te dua mundohem qe te arij atje ku duhet por e kam kot per arsye se ti je I tille te eshte fiksuar ne koke mosbesimi dhe kaq.Nga nervoza qe ma shfaq ti me dit te tera nuk ha ushqim e madje edhe me nete te tera skam gjum ne sy.

Shume here kam provuar ti behem armik vetes por as Zoti nuk deshiron te me ndaj nga ti

Ndoshta per ty jam bere paksa e merzitshme por kesaj rradhe nuk isha une ajo qe shkruajta por ishin dhembjet e zemres sime dhe shkaku I gjithe kesaj je ti ZEMRA IME por nje gje duhet ta kesh te qart qe emrin tend ….. e kam shkruar me gjakun e zemres time dhe kurre nuk do ta shlyej nga jeta ime,dhe sa here te kendoj e merzitur emri yt do te jet ne vargjet e para dhe sa here te agoj mengjesi ti gjithmone do te vish sikur nje hije dhe me zerin tend te embel do me zgjosh nga gjumi.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Empty Re: ME BEN NERVOZ POR PERSERI

Mesazh nga Master prej Sun Jun 24, 2012 10:56 am

te..dua


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Empty Re: ME BEN NERVOZ POR PERSERI

Mesazh nga KITTY prej Sun Jun 24, 2012 10:59 am

vazhdoj te jem e mendimit qe vlen shume...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Empty Re: ME BEN NERVOZ POR PERSERI

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jun 24, 2012 11:53 am

kam durim edhe shpres, se cdo gje do rregullohet


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Empty Re: ME BEN NERVOZ POR PERSERI

Mesazh nga Master prej Sun Jun 24, 2012 1:04 pm

Sma ben zemra te rri pa ty


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Empty Re: ME BEN NERVOZ POR PERSERI

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 1:23 pm

rri e te mendoj,pa asnje te keqe..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Empty Re: ME BEN NERVOZ POR PERSERI

Mesazh nga Master prej Sun Jun 24, 2012 1:30 pm

zemra therret nje emer


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Empty Re: ME BEN NERVOZ POR PERSERI

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 1:46 pm

ky shpirt edhe nese do ik nga kjo bot ty do te te therrase
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ME BEN NERVOZ POR PERSERI Empty Re: ME BEN NERVOZ POR PERSERI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi