Programe Forum - Welcome
Do te pres cdo nate qe te vish ne endrrat e mija engjelli im ! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do te pres cdo nate qe te vish ne endrrat e mija engjelli im !

Shko poshtë

Do te pres cdo nate qe te vish ne endrrat e mija engjelli im ! Empty Do te pres cdo nate qe te vish ne endrrat e mija engjelli im !

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 24, 2012 5:11 am

!Perseri u erresua ,edhe kete nate vetem ne krevatin tim ty te pres i dashur ,Naten pres qe te vish ne endrrat e mija ,Aty ku vetem aty neve te dy mund te jetojme realitetin e jetes sone ,,,Edhe mua me duket perseri njesoj sikur ti me vjen si nje engjell me shikon dhe ngadale me afrohesh ,,theret emrin tim ,,,me perkedhel me dashuri me mbeshtjell ne krahet e tua plot dashuri ,edhe ashtu te dy jetojme endrren tone te dashurise ,,E DI qe nje dite do kthehesh edhe perseri do te jetojme te dy caste magjike ,,por tani me mjafton te te enderoj ty engjelli im ,,,mjafton te zgjohem cdo mengjes me mendimin se ti ne mbremje do te jesh aty qe cdo nate te me puthesh edhe te me thuash NATEN E MIRE ,,,,,,,,,, (6) (6) (6)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi