Programe Forum - Welcome
love................ People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

love................

Shko poshtë

love................ Empty love................

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:27 am

per cfare arsye do ishit ne gjendje te ndaheshit nga personi juaj i zemres me te cilin/te cilen keni nje marredhenie disa vjecare ?
1-xhelozi e tepruar?
2-Fanatizem
3-mosrespekt dhe mosbesim
kujdes!!! nuk merret parasysh tradhtia
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Master prej Tue Jun 26, 2012 11:54 am

pervec tradhetise xhelozia e tradhetuar


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

love................ Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga SunShiNe prej Tue Jun 26, 2012 12:03 pm

Mosrespekti dhe mosbesimi....


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 27, 2012 7:51 am

xhelozi e tepruar(i urrej xhelozet)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga KITTY prej Wed Jun 27, 2012 8:00 pm

Xhelozi e tepruar..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 12:09 pm

tradhetia


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Lambi prej Sat Jul 07, 2012 10:16 am

Mos Kuptimi
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 10, 2012 12:19 pm

te gjitha Question


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Master prej Tue Jul 10, 2012 12:21 pm

Dhe per mosrespekt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

love................ Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 10, 2012 12:27 pm

OK bravaa


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Embelsira prej Wed Jul 11, 2012 7:47 am

Tradhetin edhe mos rrespektin


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:06 am

Tradhetin edhe mos rrespektin dhe mos besim


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 5:04 am

love................ 1277687744
love................ Femninorosa
love................ Dh8z2x5j5m1
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 5:05 am

love................ E9b147765dde478caefbe1ce4833f28b
plasi syt mir shefe sa e mira jom....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 5:06 am

love................ Yidu4dqcje4
boll mputhe se me mbyte;prap me ty do jem si sot si neser;po lshhom se me ardh babi tka fut ntok...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 5:08 am

love................ 35d5b57237b8334e9301831a3aa42e79
per ty se e kshkrujt status ne fb;smjep xml asnje puthje;na ngopu tashi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

love................ Empty Re: love................

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi