Programe Forum - Welcome
Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P

Shko poshtë

Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P  Empty Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P

Mesazh nga SunShiNe prej Tue Jun 26, 2012 12:08 pmNdoshta nuk e keni dëgjuar deri tani, por pëlqimi që mund të keni për një shije të veçantë akulloreje, ka lidhje me personalitetin tuaj. Kjo sipas psikologëve, përcaktohet me faktin se me shijet e akullores, përcaktohet edhe niveli i mirëqenies sonë personale.


Me kaush – Je i pasigurt

Kush preferon që ta hajë akulloren, të shoqëruar me kaush, sipas psikologëve është kryesisht një tip i pasigurt, që ka nevojë për mbështetjen e dikujt në zgjedhjet që i duhet të bëjë. Një psikozë kjo e mbetur nga fëmijëria e hershme (Djali i mamit, vajza e babit).E akullt – Je i pavarur

Kush preferon akulloren e akullt, ta gëlltisë menjëherë pa pritur që ajo të shkrijë për asnjë moment të vetëm, është njeriu i pavarur dhe që kryen zgjidhje të shpejta në jetën e tij.Me gotë – Je romantik

Kush preferon akulloren në një gotë, apo në një enë formë koni, është romantik dhe aspak praktik në jetë.Me biskotë – Je i ndrojtur

Kush preferon akulloren me një biskotë sipër, është njeri i ndrojtur dhe që e ka të vështirë të ecë në jetë. I pëlqejnë gjërat e bukura, por jeta s’është e tillë përherë.Me çokollatë – Je i zakonshëm

Kush preferon shijet bazë të akullores si ajo me çokollatë, lajthi apo vanilje, duhet ta dijë se është një njeri i zakonshëm, jo me ndonjë nivel të lartë inteligjence.Me arra dhe bajame – Je modern

Kush preferon akulloren me arra apo bajame brenda saj, është njeri modern, që i pëlqen liria dhe individualiteti në të njëjtën kohë. I etur për gjetje të reja. /ikub/


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P  Empty Re: Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P

Mesazh nga Master prej Tue Jun 26, 2012 12:41 pm

Me kaush – Je i pasigurt

Kush preferon që ta hajë akulloren, të shoqëruar me kaush, sipas psikologëve është kryesisht një tip i pasigurt, që ka nevojë për mbështetjen e dikujt në zgjedhjet që i duhet të bëjë. Një psikozë kjo e mbetur nga fëmijëria e hershme (Djali i mamit, vajza e babit).

Edhe kur e marr me gote kam deshire te kete kaush se kam qejfe kaushin Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P  Empty Re: Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P

Mesazh nga SunShiNe prej Tue Jun 26, 2012 3:06 pm

Me biskotë – Je i ndrojtur

Kush preferon akulloren me një biskotë sipër, është njeri i ndrojtur dhe që e ka të vështirë të ecë në jetë. I pëlqejnë gjërat e bukura, por jeta s’është e tillë përherë.

ehh.... bounce


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P  Empty Re: Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 7:04 pm

Me gotë – Je romantik

Kush preferon akulloren në një gotë, apo në një enë formë koni, është romantik dhe aspak praktik në jetë.


Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P  Empty Re: Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 01, 2012 8:03 am

Po ne qe i ham te gjitha llojet, shume te palekundur qenkemi..Razz Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P  Empty Re: Me thuaj cfare akullore ha, te te them se kush je!!! :P :P :P

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi