Programe Forum - Welcome
Ske faj ti kam faj une..... - Faqe 3 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ske faj ti kam faj une.....

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Ske faj ti kam faj une..... - Faqe 3 Empty Ske faj ti kam faj une.....

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 27, 2012 7:54 am

First topic message reminder :

qe te dua ty;me shum se veten i poshter te dua shume....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ske faj ti kam faj une..... - Faqe 3 Empty Re: Ske faj ti kam faj une.....

Mesazh nga Master prej Sun Sep 09, 2012 7:02 am

qe sme mbushet koka


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ske faj ti kam faj une..... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ske faj ti kam faj une..... - Faqe 3 Empty Re: Ske faj ti kam faj une.....

Mesazh nga Anakonda prej Fri Sep 14, 2012 2:49 pm

qe rri e shkruj poezi per ty...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ske faj ti kam faj une..... - Faqe 3 Empty Re: Ske faj ti kam faj une.....

Mesazh nga Master prej Tue Oct 09, 2012 7:35 pm

qe mendoj me shume per ty se per veten


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ske faj ti kam faj une..... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ske faj ti kam faj une..... - Faqe 3 Empty Re: Ske faj ti kam faj une.....

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:37 am

qe te mendoj or e min
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ske faj ti kam faj une..... - Faqe 3 Empty Re: Ske faj ti kam faj une.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi