Programe Forum - Welcome
Unaza e fejeses .... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Unaza e fejeses ....

Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 10:21 am

Sa mendoni se duhet shpenzuar per unazen e fejeses dhe a ka rendesi çmimi per ju?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 10:22 am

Mendoj se duhet te jete me shume e vecante sesa e kushtueshme por cmimi ska ndonje rendesi per mua shume..
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue Jul 05, 2011 7:41 pm

unaza esht simbol e nje lidhjeje e ska lidhje me vleren qe shpenzon ...tani ti po pate lek me shumic se ben perjashtime ska prob rendesi ka motivi per cfar e vendos ate ne gishtin tend
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Snake prej Mon Aug 01, 2011 8:35 pm

Rendei ka kujt ja dhuron...ajo eshte e gjith pasuria
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 01, 2011 8:39 pm

un smarr burre po nuk pati e lek e tma sjelli unazin me diamant te vertet 24 karat..:DD shaka bej por mjafton te kem ne krah njeriun e duhur po edhe me unaze teneqeje ne gishtin e majte do pranoja te kisha...:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 8:44 pm

Sa egoiste unaz don dmth mendova se do thoje po ta kem te mir zdua unaz fare Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unaza e fejeses .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 6:04 am

Ka rendesine e saj se eshte dicka qe tregon shume gjera
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 6:40 am

ahahahahhaha kitty ehe pse sthu du ndo1 boss me lek :PP per mua ska shume rendesi te kete lek shum rendesi ka te me beje mua te lumtur :) dhe te me doje unaza eshte simbol i dashurise qe ka djali per vajzen :d


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 02, 2011 7:11 am

goca yll ajo ishte pjesa e pare qe ishte shaka..:pp
master un thash qe po te jete i mire edhe me unaze te thjehst do pranoja sepse edhe ajo besoj se ka nje fare rendesie per tju treguar te tjereve e jam e fejuar e mos mi hedhin syt cunat e tjere....:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 7:12 am

uaaaaaaaa shiii shiii lum tii pz Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 7:16 am

po nuk deshe sti hedh njeri syt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unaza e fejeses .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 7:18 am

fiks Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 7:35 am

vec fejohuni pa per unaz rregullohet kjo pune


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unaza e fejeses .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 02, 2011 4:32 pm

master te kemi ngel ne dere mo????
pastaj cunat te ngacmoj vet t eparet si deshem ne si sdeshem :p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 5:03 pm

he se do ju sjell un ca unaza ... Ne foto :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unaza e fejeses .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 02, 2011 5:07 pm

kush te tha se po kerkojm unaza?? neve na i sjellin sehste nevoja tua kerkojm..:pp madje na i sjellin po ne i refuzojm se sjane ne nivelin tone..:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 12:12 pm

Plasi niveli lart ktu Razz po ne fukarejt do vdesim ncnc


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unaza e fejeses .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga KITTY prej Fri Aug 05, 2011 9:24 am

e ke sh gabim sepse per mua nje fukara ehste ai qe ka varferi ne zemer e nese je i tille me vjen sh keq per ty...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 12:08 pm

Po e vertet kitty


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unaza e fejeses .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 1:05 pm

Nuk ka rendesi cmimi por as unaza me rendesi eshte ta duash dhe te te doje.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 1:11 pm

Po shume e vetet cmimi me i shtrejte eshte dashuria


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unaza e fejeses .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Feb 28, 2012 6:59 am

Edhe nje cope hekuri te ishte pak rendesi ka per mua, keto jane gjera materialiste.


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Anakonda prej Tue Mar 13, 2012 5:32 am

per mua ska rendesi cmimi vec ti bie ndermend.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unaza e fejeses .... Empty Re: Unaza e fejeses ....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi