Programe Forum - Welcome
E falni tradhetine??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


E falni tradhetine???

Shko poshtë

E falni tradhetine???

E falni tradhetine??? I_vote_lcap29%E falni tradhetine??? I_vote_rcap 29% 
[ 2 ]
E falni tradhetine??? I_vote_lcap71%E falni tradhetine??? I_vote_rcap 71% 
[ 5 ]
 
Totali i votave : 7
 

E falni tradhetine??? Empty E falni tradhetine???

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 10:24 am

Eshte pse
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 10:24 am

Une jam per jo eshte gjeja qe urrej me shume....
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue Jul 05, 2011 7:40 pm

varet nga rrethanat edhe pse esht e veshtir te falesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga DeLeTe prej Sun Aug 07, 2011 10:59 pm

Jo nuk e fal e as nuk kerkoj te me falin Wink


E falni tradhetine??? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 08, 2011 7:57 am

nk e fal tradhetine per aq kohe sa se bej vet ate gje..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Master prej Mon Aug 08, 2011 7:59 am

Kur dikush tradheton ska pse te kerkoje falje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E falni tradhetine??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Sahara prej Thu Aug 25, 2011 10:09 pm

se di... duhet te me ndodhi qe te pergjigjem!
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 26, 2011 7:40 am

ndoshta...nuk i dihet...une dike e fal por se harroj asnjeher ate qe me ka beredhe nuk do e doja sic e kam dasht..


E falni tradhetine??? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Embelsira prej Fri Aug 26, 2011 9:18 am

Po te filloj te fal do te ndodh perseri prandaj keshtuqe nuk fal me mire


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 9:23 am

nuk na fal ai qe ka zemren e dobet


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E falni tradhetine??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 27, 2011 7:46 am

e ke gabim..nk fal ai qe do me te vertet, sepse nese do fli ajo gje do ndodhi serish dhe kshuqe ndjenjat e tij nk do te jene me te njejtat..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Master prej Sat Aug 27, 2011 9:52 am

Po them per dike qe vertet eshte penduar per gabimin edhe se perserit me e jo per ata qe e kerkojne flajen per te ber nje tjeter gabim


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E falni tradhetine??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 6:47 pm

une fal qe pa ndodhur...por ne te vertet nuk besoj se fal ai(person) veten...nese arrin te fali veten pra te fali veten qe ka tradhetuar veten e tij/saj ndjenjat qe ka ka thradhetuar zgjedhjen qe ka ber...endrrat dhe projektetnese arrin te ja fal vetes do te thote qe keto nuk i ka....pra nuk ja vlen te rrish me me ate person!!!(por eshte gjithnje i falur
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 4:03 pm

FaL vetem njehere...Nese perseritet prap nuk do e kisha faLur dot

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Master prej Sun Sep 11, 2011 12:57 pm

ska falje jooooooo


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E falni tradhetine??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Embelsira prej Tue Oct 11, 2011 10:49 am

mvnjdss joooooooooooo


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 1:28 am

kurre!!!! dhe sikur ta falesh....gjitchka eshte e kot sepse ska me besim!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 1:04 pm

As nuk fali as nuk dua te me falin per kete..
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 1:05 pm

noooooooo


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E falni tradhetine??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:34 pm

aspak,sepse nuk jasm tradhetare vete dhe as qe dua qe edhe te tjeret te me tradhetojne.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E falni tradhetine??? Empty Re: E falni tradhetine???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi