Programe Forum - Welcome
Burri qe arrin te ece mbi ujin e lumit Tamiz (video)  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Burri qe arrin te ece mbi ujin e lumit Tamiz (video)

Shko poshtë

Burri qe arrin te ece mbi ujin e lumit Tamiz (video)  Empty Burri qe arrin te ece mbi ujin e lumit Tamiz (video)

Mesazh nga Master prej Wed Aug 01, 2012 4:25 pm

Burri qe arrin te ece mbi ujin e lumit Tamiz (video)  Images
Eci mbi ujrat e ftohtë të lumit Tamiz, deri kur një motoskaf i policisë ndërpreu ekzibicionin e tij. Quhet Steven Frayne, por njihet si "Dynamo". Në Britaninë e Madhe, ekzibicionet e tij kanë çmendur njerëzit, aq sa personazhi i tij ka frymëzuar edhe një seri televizive si "Dynamo Magician Impossible". Ai duket se ka të zhvilluar një cilësi të veçantë...magjike. Kjo i ka dhënë mundësinë të bëjë ekzibicione jo vetëm në plate të rëndësishme si ajo e Londrës, por edhe nëpër festa private të VIP-ave, si Elton John e Paul McCartney.(Yotube)


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Burri qe arrin te ece mbi ujin e lumit Tamiz (video)  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri qe arrin te ece mbi ujin e lumit Tamiz (video)  Empty Re: Burri qe arrin te ece mbi ujin e lumit Tamiz (video)

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 12:26 pm

sot e 1 milion vjet sdo e baja ni gja till...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi