Programe Forum - Welcome
Poezi Per Shqiperine People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poezi Per Shqiperine

Shko poshtë

Poezi Per Shqiperine Empty Poezi Per Shqiperine

Mesazh nga Master prej Sun Nov 11, 2012 8:55 pm

Do te dish nga vi??
Vij nga 1 vend qe quhet ''SHQIPERI''
1 vend ce shquhet per trimeri
Aty ku gjaku nuk falet
Por lahet para se te thahet
Nje toke qe me tha emrin SHQIPETAR
Para gjith botes ndihem KRENAR


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Poezi Per Shqiperine Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi