Programe Forum - Welcome
Të shtëna në Vlorë, 3 të vdekur, mes tyre edhe një grua People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të shtëna në Vlorë, 3 të vdekur, mes tyre edhe një grua

Shko poshtë

Të shtëna në Vlorë, 3 të vdekur, mes tyre edhe një grua Empty Të shtëna në Vlorë, 3 të vdekur, mes tyre edhe një grua

Mesazh nga Master prej Sun Jul 28, 2013 7:38 pm

Të shtëna në Vlorë, 3 të vdekur, mes tyre edhe një grua Policia-Vlore
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme ku tre persona janë gjetur të vdekur ndërsa një i katërt është plagosur rëndë.

Ngjarja ka ndodhur pranë Ujin të ftohtë, ku një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri nga automjeti i tij në drejtim të katër personave.

Nga të shtënat janë vrarë 2 meshkuj dhe një grua, ndërsa një i tretë ka mbetur i plagosur. Mësohet se trupat e viktimave janë dërguar në morgun e spitalit të qytetit.

Shënjestra e sulmit ka qenë Sokol Isufaj nga Kurjani i Fierit, kurse dy personat e tjerë, Diana Ademi, emigrante dhe tjetri Serdi Bajlozi, 17-vjeç, janë viktima.

Nga sulmi ka mbetur i plagosur edhe një person tjetër. Viktimat janë dërguar në morgun e qytetit ndërsa i plagosuri në spital.

Autori pas krimit është larguar me makinë, ndërkohë ende nuk dihet objektivi i saktë i tij. Forca të shuma policie ndodhen në vendngjarje, ndërkohë që blutë e Vlorës kanë shoqëruar 7 persona.

Mësohet se viktima Sokol Isufaj është nipi i Ardian Isufajt, i njohur me emrin "Qorri" si një "të fortët" e Roskovecit", vrarë në vitin 1997. Ai ka qenë një nga personat e shoqëruar në polici për vrasjen e deputetit Fatmir Xhindi në Roskovec.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.D/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Të shtëna në Vlorë, 3 të vdekur, mes tyre edhe një grua Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi