Programe Forum - Welcome
Ja sa kushtojne organet tona! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja sa kushtojne organet tona!

Shko poshtë

Ja sa kushtojne organet tona! Empty Ja sa kushtojne organet tona!

Mesazh nga Master prej Wed Aug 21, 2013 8:05 pm

Te besh tregti me organet e trupi eshte dicka e dhimbshme…
Pavarsisht dhimbjes e verteta duhet te pranohet…organet e trupit shiten kryesisht ne tregun e zi. Nje studim qe eshte bere ne Amerike ka arritur edhe ne konkluzionin se sa kushton nje organ.

Me poshte po ju paraqesim listen e cmimeve, duke u bazuar ne studimin Amerikan:

Nje pale molleza te syve: 1,525 $

Arterie koronare: 1,525 $

Zemra: 119,000 $

Melcia: 157,000 $

Nyjet e duarve: 337 $

Shpretke: 508 $

Stomaku: 508 $

Zorre e vogel: 2,519 $

Nje veshke: 262,000 $

Fshikez e temthit: 1,219 $

Lekura: 10 $ per 6,5 cm2.

Anna Media Fb


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ja sa kushtojne organet tona! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi