Programe Forum - Welcome
Tutor i dy prostitutave në Durrës, arrestohet oficeri i policisë së Tiranës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tutor i dy prostitutave në Durrës, arrestohet oficeri i policisë së Tiranës

Shko poshtë

Tutor i dy prostitutave në Durrës, arrestohet oficeri i policisë së Tiranës Empty Tutor i dy prostitutave në Durrës, arrestohet oficeri i policisë së Tiranës

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 3:02 pm

Tutor i dy prostitutave në Durrës, arrestohet oficeri i policisë së Tiranës Policia_tirane3

TIRANE – Lajmifundit – Oficeri i policisë arrestohet duke shfrytëzuar dy vajza për ushtrim prostitucioni. Policia e Tiranës ka bërë me dije arrestimin e 37 vjeçarit, Arjan Hoxha me arsim të lartë juridik, specialist për hetimin dhe parandalimine e krimit në Komisariatin Nr. 3 në kryeqytet.
Në një deklaratë të policisë thuhet se oficeri i policisë “Arjan Hoxha u arrestua në malin e Robit, në Kavajë pasi në rolin e tutorit kishte lënë për të përfituar dy femra, të cilat pas kryerjes së marrëdhënieve seksuale me të tjerë, përfitonin shumën prej 100 eurosh. Arrestimi i tij u krye pas punës hetimore”, thekson deklarata.
Sipas saj, policia ka bërë të mundur edhe arrestimin e shtetases, Xh. H 23 vjeç. Oficeri i policië mësohet se kishte disa kohë që i shfrytëzonte vajzat për prostitucion duke i dërguar në hotele të ndryshme sipas porosive që merrte nga klientët.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi