Programe Forum - Welcome
Tiranë, oficeri i policisë çonte prostitutat në hotele sipas porosisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tiranë, oficeri i policisë çonte prostitutat në hotele sipas porosisë

Shko poshtë

Tiranë, oficeri i policisë çonte prostitutat në hotele sipas porosisë Empty Tiranë, oficeri i policisë çonte prostitutat në hotele sipas porosisë

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 7:29 pm

Tiranë, oficeri i policisë çonte prostitutat në hotele sipas porosisë Prostituta

Oficeri i komisariatit nr.3 në policinë e Tiranës, Arjan Hoxha, 37 vjeç, akuzohet se ka dërguar në hotele dhe në banesa të ndryshme tri vajzat që i shfrytëzonte si prostituta.
Një veprim të tillë ka qenë duke kryer edhe sot polici 37-vjeçar kur është vënë në pranga nga kolegët e tij.
Arjan Hoxha, 37 vjeç, specialist për hetimin dhe parandalimin e krimit në Komisariatin Nr. 3 në kryeqytet, u arrestua në flagrancë në Durrës, në ambientet e një hoteli, ku ai shfrytëzonte një 23-vjeçare dhe një të mitur për prostitucion.
Sipas policisë, Arjan Hoxha u arrestua në malin e Robit, në Kavajë, pasi në rolin e tutorit kishte lënë për të përfituar dy femra, të cilat pas kryerjes së marrëdhënieve seksuale me të tjerë, përfitonin shumën prej 100 eurosh.
Sipas policisë, ndaj Hoxhës ishte kryer një hetim disamujor, i cili u finalizua sot me prangosjen e tij nga specialistët e Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm. Në pranga ka përfunduar edhe njëra nga femrat që ushtronte prostitucion, Xh. H, 23 vjeçe.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi