Programe Forum - Welcome
Ç'eshte besimi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ç'eshte besimi

Shko poshtë

Ç'eshte besimi Empty Ç'eshte besimi

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 5:28 pm

Ç’është besimi në vetvete dhe ç’rëndësi ka ai.

Jepni mendimin tuaj ...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ç'eshte besimi Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'eshte besimi Empty Re: Ç'eshte besimi

Mesazh nga Snake prej Mon Aug 01, 2011 7:48 pm

Nje fjale e urte thot muri luan burri nuk luan kjo eshte e lidhur me besen e forte per mua besa e besimi jane re rendesishme ne max
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'eshte besimi Empty Re: Ç'eshte besimi

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 12:12 pm

Te krijosh besim eshte shume e veshtire ne ditet e sotme por e vleresoj shume besimin


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ç'eshte besimi Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'eshte besimi Empty Re: Ç'eshte besimi

Mesazh nga Sarita prej Sat Aug 06, 2011 5:23 pm

Besimi eshte gje e madhe po varet se ku ke besim apo kush te jep besim .Duke biseduar me nje shok foli drejt tek nje besim duhet te presesh se qa jep edhe qa mer ..Une kam krijuar shum besim tek nje shoqeri dikur po ja qe dolen njerez qe sja vlente tju jepja besim sepse nje shoqeri qe te flet te 99 nga mbrapa nuk eshte shoqeri edhe nuk rrespekton besimin qe un i dhashe prandaj duhet te kesh kujdes nganjehere se kujt i jep besim edhe kush ta jep edhe si ta jep ..
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'eshte besimi Empty Re: Ç'eshte besimi

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 06, 2011 5:27 pm

besimi?? ne te verte ka kohe qe jam kam harruar kuptimin kesaj fjale sepse tani edhe njerezit me te besueshem te tradhetojn dhe nuk ekuptoj se si munden ta bejn kete pro un e vleresoj sh si cilesi te dikujt sepse i bashkanjgjitet besnikerise...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'eshte besimi Empty Re: Ç'eshte besimi

Mesazh nga Embelsira prej Sat Aug 06, 2011 6:17 pm

dicka qe se kupton asnjeri


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'eshte besimi Empty Re: Ç'eshte besimi

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:39 am

Besimi eshte nje ndjenje ne karakterin e personit(kur eshte vetvetja)te krijosh besim do te thote te krijosh nje marredhenie me nje person tek i cili nuk mendon se mund te te tradhetoje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'eshte besimi Empty Re: Ç'eshte besimi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi