Programe Forum - Welcome
Mësoni se çfarë duan meshkujt People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mësoni se çfarë duan meshkujt

Shko poshtë

Mësoni se çfarë duan meshkujt Empty Mësoni se çfarë duan meshkujt

Mesazh nga Master prej Thu Aug 11, 2011 6:15 am

Mësoni se çfarë duan meshkujt F.0805031226648_m
Mes tjerash, femrave u pëlqen që të rregullohen ashtu që të duken sa më bukur para partnerit të tyre. Por, nëse nuk e keni ditur, disa meshkuj më shumë pëlqejnë që t’ju shohin në një formë më të relaksuar (në variantin shtëpiak), sesa me pantallona të ngushta dhe take të larta.
Secila femër është e parezistueshme në formën e vet. Të gjitha ato mundohen të duken sa më mirë, ndërsa meshkujve u pëlqejnë gjërat krejtësisht të thjeshta.
P.sh. atyre u pëlqen shumë kur femra nuk ka makijazh, gjegjësisht kur fytyra e saj është e mbuluar vetëm me pudër, ndërsa qerpikët janë të zgjatur me maskarë.
Besoni ose jo, meshkujve u pëlqen shumë kur brekët dhe jelekët tuaj nuk janë pjesë e kompletit. Tregojini se nuk jeni përgatitur për një natë pasionante dhe kjo do ta eksitojë edhe më shumë.
Të gjithë atyre u pëlqejnë femrat sharmante, të cilat kanë sens për humor, prandaj kohë pas kohe tregoni ndonjë barsoletë. Tregoni se jeni argëtuese dhe me vetëbesim. Kur ai nuk është i disponuar, mundohuni ta ‘detyroni’ të qeshë, thojani atë që dëshiron ta dëgjojë dhe tregoni se jeni sensuale.
Po ashtu, mos harroni se meshkujve u pëlqejnë linjat trupore pakëz të plota. Mos u turpëroni nga trupi juaj. Ndërsa kur të shkoni në krevat vishni një bluzë të rehatshme, nuk do të thotë se gjithmonë duhet të vishni të brendshme seksi për të. Dhe mos u shqetësoni nëse i keni flokët e rregulluara.
Dhe mbani mend, meshkujve u pëlqen shumë kur femra krijon kontakt me sy me ta, prandaj mos u turpëroni dhe mos e largoni shikimin. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mësoni se çfarë duan meshkujt Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësoni se çfarë duan meshkujt Empty Re: Mësoni se çfarë duan meshkujt

Mesazh nga GoCa Yll prej Thu Aug 11, 2011 5:06 pm

ahahhahahahahhahhahaha :PPP pikerisht mua sme len te luhem kur dal me te acarohet Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësoni se çfarë duan meshkujt Empty Re: Mësoni se çfarë duan meshkujt

Mesazh nga KITTY prej Sat Oct 08, 2011 1:27 pm

ncncnncn, gjith kto gjera dashki juve...:p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësoni se çfarë duan meshkujt Empty Re: Mësoni se çfarë duan meshkujt

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:16 am

po un keto gjera i plotesoj pse sthu se qenkam ok une
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësoni se çfarë duan meshkujt Empty Re: Mësoni se çfarë duan meshkujt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi