Programe Forum - Welcome
hey si mendoni ceshte dashuria??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


hey si mendoni ceshte dashuria???

Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga GoCa Yll prej Thu Aug 11, 2011 5:05 pm

ja vlen te luftosh sa te kesh jete per te?


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Master prej Thu Aug 11, 2011 5:25 pm

Dashuria eshte gjithcka

Nje fjale thot me mire te dashurohesh dhe te humbesh sesa te mos dashurosh sepse gjithsesi i humbur je


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

hey si mendoni ceshte dashuria??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 5:45 am

Dashuria eshte mnyra me e bukur per lumturi por dhe vuajtje
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 4:07 pm

Dashuria eshte gjeja me e bukur qe i ndodh njeriut kur ndihet i tille


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

hey si mendoni ceshte dashuria??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 3:46 pm

Dashuria eshte vete JETA..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Master prej Tue Sep 06, 2011 4:54 pm

fjala me kuptimin e pafund


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

hey si mendoni ceshte dashuria??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Beeeniii prej Tue Sep 06, 2011 9:21 pm

Gje te cilen cdo qenie e gjall ka ne kete bote :)
Beeeniii
Beeeniii
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 30
Reputation : 0
Join date : 29/08/2011
Age : 25
Location : Everywhere

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 12:42 pm

DASHURIA eshte ndjenj qe ndjehet ne theLLsi te shpirtit dhe s'mbaron kurr

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:13 am

Dashuria per mua eshte nje ndjenj qe lind midis dy personave;sinqeritet,respekt dhe ndershmeri.Nese behet fjal per dashurin e vertet,ia vlen te luftoj per te.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 8:07 pm

Dicka qe ja befsha gropen


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

hey si mendoni ceshte dashuria??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 07, 2012 4:37 pm

eshte thjesht ceshtje interesi;ku kurvat fitojn gjithmon
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Master prej Mon May 07, 2012 8:24 pm

Dicka qe ja vlen ta provosh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

hey si mendoni ceshte dashuria??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga KITTY prej Mon May 07, 2012 8:34 pm

Dashuria ehste dicka qe te gjithe e ndjejme, e provojme te pakten nje ehr ne jete, por qe askush nk e perkufizon dot ate..:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Anakonda prej Thu May 10, 2012 3:41 pm

Fati i kurvave(ua lumsha se paskan pas alamet fati)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga VLoNjate prej Fri May 11, 2012 6:02 am

Dashuria esht nje ndjenje e bukur ne zemer t cilet te gjith e perjetojne..dikur diku!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga SunShiNe prej Sat May 12, 2012 4:44 pm

Fenomeni "dashuri" eshte nje gje qe e zbulojme ne. Jam e sigurte qe sociologet dhe psikologet nuk mund te na e pohojne ate. Dashuria dhurohet. Por, ne mund te dhurojme vetem ate qe kemi. Ketu qendron mrekullia. Nqs, kemi dashuri, mund ta dhurojme. Nese nuk kemi, eshte e pamundur t'ua japim te tjereve.


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 4:29 am

Eshte ajo ndjenja e rrethuar nga pasioni,pushteti forca e zemres;dashuria esht ai ilaci i malkuar,qe njeher po ta provojm gjithmon do ta kujtojme
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga SunShiNe prej Sun May 20, 2012 5:26 pm

Dashuria është një luftë që nuk ka të vrarë . . por lë të plagosur rëndë Sad


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 10:09 am

dashuria esht ndjenja me e embel dhe me e bukur qe mund ti ndodhe dikujt;edhe pse shpesh her duam njeriun e gabuar ajo serish esht nje ndjenje e paharrueshme ne jeten e njeriut.


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:28 am

eshte thjesht loj fati
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Almita prej Mon Jun 11, 2012 10:02 am

ajo eshte si parajse per dia dite ath kthehet ferr ne shum vite


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hey si mendoni ceshte dashuria??? Empty Re: hey si mendoni ceshte dashuria???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi